• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ваги кранові (Західне ТУОМ)

Оголошено тендер

99 060.00 UAH
Номер: 1d75bb2ec58b42e7991ddb37e749943e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-11-005102-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 99 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ваги кранові (Західне ТУОМ)
Примітки: 22-287552-26 Уповноважена особа - Власюк А.М.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання
Дата опублікування: 11.05.2026 11:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума99 060.00 UAH