-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль йодована відповідно коду ДК 021:2015:14410000-8 Кам’яна сіль.- ID: UA-2026-09-01-010998-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257805
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 "КОЗАЧОК" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42468330ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пакети для сміття- ID: UA-2026-09-01-011005-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257804
Львівський академічний духовний театр "Воскресіння" ЄДРПОУ: 20791624ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кваліфіковані електронні довірчі послуги- ID: UA-2026-09-01-011002-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257802
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38423901ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо- ID: UA-2026-09-01-010997-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257800
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів), а саме: Дизельне паливо та Бензин А-95 з...×-
Придбання пально-мастильних матеріалів (талонів), а саме: Дизельне паливо та Бензин А-95 за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 09130000-9 «Нафта та дистиляти»
- ID: UA-2026-09-01-010995-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257799
Комунальне підприємство "Міські дороги" ЄДРПОУ: 32642110ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Масло вершкове- ID: UA-2026-09-01-010990-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257797
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-01-010982-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257796
Військова частина А4570 ЄДРПОУ: 26631703ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спеціаліста - психолога в межах досудових розслідувань за кримінальними провадженн...×-
Послуги спеціаліста - психолога в межах досудових розслідувань за кримінальними провадженнями №12026082080000663 від 10.05.2026 та №12026082080000136 від 27.01.2026
- ID: UA-2026-09-01-010993-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257795
Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області ЄДРПОУ: 40108688ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти.- ID: UA-2026-09-01-010985-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257794
Центр надання соціальних послуг Берегометської селищної ради ЄДРПОУ: 44161001ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладів (манометрів - 169 шт)...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних приладів (манометрів - 169 шт)
- ID: UA-2026-09-01-010986-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257793
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України ЄДРПОУ: 14373207ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе тілапії с/м, без шкіри, 90-150г, ДСТУ 4379- ID: UA-2026-09-01-010991-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257792
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація перевезення відправлень- ID: UA-2026-09-01-010989-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257791
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 64110000-0 Поштові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно -кошторисної документації на об'єкт: "Поточний ремонт ділянки...×-
Розробка проектно -кошторисної документації на об'єкт: "Поточний ремонт ділянки вул. Нова в с. Скоморохи Тернопільського району Тернопільської області"
- ID: UA-2026-09-01-010994-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257790
ВЕЛИКОГАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394875ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт технічних засобів організації дорожнього руху доріг села Софіївська Борщаг...×-
Поточний ремонт технічних засобів організації дорожнього руху доріг села Софіївська Борщагівка,Бучанського району,Київської області (по вулицях: вул.Миколи Вінграновського, провул.Шкільний, пров.Амосова, вул.Волошкова, вул.Травнева, вул.Андрія Малишка, вул.Щаслива, вул Ярова, вул.Яблунева, вул.Ярошівська, вул.Ак.Шалімова, вул.Південна, вул.Л.Українки, вул.Райдужна, вул.Промислова, просп.Героїв Небесної Сотні, вул.Ак.Амосова, вул.Сагайдачного, вул.Свободи, вул.Кучанська, вул.Оксамитова, вул.Дорошенка, вул.Євгенія Чикаленка, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Лісова, вул.Козацька (від вул.Шалімова до вул.Зоряна), вул.Кошова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Миру, вул.Микільська, вул.Черкаська, вул.Поліська, вул.Житня, вул.Боголюбова, вул.Софіївська, вул.Центральна, вул.Братська) (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-01-010988-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257788
БОРЩАГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04362489ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенерго...×-
Кур'єрські послуги (Послуги з доставки рахунків для споживачів ТОВ “Хмельницькенергозбут”)
- ID: UA-2026-09-01-010987-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257787
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -