-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт технічних засобів організації дорожнього руху доріг села Софіївська Борщагівка,Бучанського району,Київської області (по вулицях: вул.Миколи Вінграновського, провул.Шкільний, пров.Амосова, вул.Волошкова, вул.Травнева, вул.Андрія Малишка, вул.Щаслива, вул Ярова, вул.Яблунева, вул.Ярошівська, вул.Ак.Шалімова, вул.Південна, вул.Л.Українки, вул.Райдужна, вул.Промислова, просп.Героїв Небесної Сотні, вул.Ак.Амосова, вул.Сагайдачного, вул.Свободи, вул.Кучанська, вул.Оксамитова, вул.Дорошенка, вул.Євгенія Чикаленка, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.Лісова, вул.Козацька (від вул.Шалімова до вул.Зоряна), вул.Кошова, вул.Ольги Кобилянської, вул.Миру, вул.Микільська, вул.Черкаська, вул.Поліська, вул.Житня, вул.Боголюбова, вул.Софіївська, вул.Центральна, вул.Братська) (код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010988-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
3 935 251.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
41
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2e6874d2f7fa4b958c22d1e5f1f118d3
Внутрішній номер закупівлі:
30257788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010988-a
Замовник:
БОРЩАГІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362489
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Бучанський Р-Н, С. ПЕТРОПАВЛІВСЬКА БОРЩАГІВКА, ВУЛ. ЯРОСЛАВА МУДРОГО, БУД. 1-А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Ліщинецька +380978077679 n_lischuna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 935 251.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 17:32 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 17:32 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 17:32 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 12:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 935 251.67 Поточний ремонт технічних засобів організації дорожнього руху доріг села Софіївська Борщагівка, Бучанського району, Київської області (по вулицях: вул. Миколи Вінграновського, пров. Шкільний, пров. Амосова, вул. Волошкова, вул. Травнева, вул. Андрія Малишка, вул. Щаслива, вул. Ярова, вул. Яблунева, вул. Ярошівська, вул. Ак.Шалімова, вул. Південна, вул. Л. Українки, вул. Райдужна, вул. Промислова, просп. Героїв Небесної Сотні, вул. Ак. Амосова, вул. Сагайдачного, вул. Свободи, вул. Кучанська, вул. Оксамитова, вул. Дорошенка, вул. Євгенія Чикаленка, вул. Соборна, вул. Шевченка, вул. Лісова, вул. Козацька (від вул. Шалімова до вул. Зоряна), вул. Кошова, вул. Ольги Кобилянської, вул. Миру, вул. Микільська, вул. Черкаська, вул. Поліська, вул. Житня, вул. Боголюбова, вул. Софіївська, вул. Центральна, вул. Братська)