-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження будівель та споруд приватного сектору, які було пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації
Оголошено тендер
438 700.00
UAH
Номер:
d89369e7f24142c99f416c42e998e5fc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-01-12-000233-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573885
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Моторобудівників 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573885
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Моторобудівників 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
438 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення технічного обстеження будівель та споруд приватного сектору, які було пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.01.2026 08:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 - 71630000-3: Послуги з технічного огляду та випробувань (Проведення технічного обстеження будівель та споруд приватного сектору, які було пошкоджено внаслідок збройної агресії російської федерації)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6092 - Реалізація проектів (заходів) з відновлення об’єктів житлового фонду, пошкоджених / знищених внаслідок збройної агресії, за рахунок коштів місцевих бюджетів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума438 700.00 UAH