-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
пензель, мінівалик- ID: UA-2026-09-04-009079-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297762
Відділ культури і туризму Дубенської міської ради ЄДРПОУ: 23308953ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-04-009067-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297760
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів (Негаран...×-
50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерів (Негарантійний ремонт ноутбуку)
- ID: UA-2026-09-04-009058-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297758
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ПО РЕМОНТУ ТА УТРИМАННЮ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ ТА СПОРУД НА НИХ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ" М. КИЄВА ЄДРПОУ: 05465258ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво теплової мережі під когенераційну установку на території котельні припортового...×-
Будівництво теплової мережі під когенераційну установку на території котельні припортового району за адресою: м. Черкаси, вул. Припортова, 5
- ID: UA-2026-09-04-009068-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297756
ПрАТ "Черкаське хімволокно" ЄДРПОУ: 00204033ДК 021:2015: 45231110-9 Будівництво трубопроводівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Банер типу прес-вол 470х330 см- ID: UA-2026-09-04-009037-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297755
Військова частина А2613 ЄДРПОУ: 26605284ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повидло- ID: UA-2026-09-04-009072-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297754
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" ЄДРПОУ: 44133519ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 30230000-0 "Комп’ютерне обладнання" монітор, сканер- ID: UA-2026-09-04-009066-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297753
Управління житлово-комунального господарства Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37501648ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне ДП-Євро5; Бензин автомобільний А95 Євро5.- ID: UA-2026-09-04-009077-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297752
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дихлофос; Стрічки для мух- ID: UA-2026-09-04-009062-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297751
Будищенський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189825ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Китаєнка, 3-А. Коригування (45453000-7 - капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-04-009060-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297750
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 24.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги щодо заправки та поточного ремонту картриджів- ID: UA-2026-09-04-009053-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297743
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі засоби- ID: UA-2026-09-04-009076-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297742
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 39810000-3 Ароматизатори та воскиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученн...×-
Оплата послуг адвоката за надання ним безоплатної вторинної правничої допомоги за дорученням від 14.11.2024 року № 017/03.5/11456 на стадії провадження ЦАС(С1)
- ID: UA-2026-09-04-009047-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297741
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пістолет підкачки шин (Код ДК 021:2015-42650000-7)- ID: UA-2026-09-04-009048-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297739
КЗ Комунальний заклад Сумської обласної ради "Шосткинський ліцей спортивного профілю" ЄДРПОУ: 42360261ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Отвір гнутий- ID: UA-2026-09-04-009046-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297738
Державна спеціалізована установа "Чернігівське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 02006892ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -