-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Борцівські мати для відділення боротьби вільної
Оголошено тендер
148 980.00
UAH
Номер:
9879a7747f224b3a8609cea1deb059d4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-05-009154-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 14 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
01489368
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, вулиця Шолом-Алейхема будинок 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 14 Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
01489368
-
Адреса:
02156, Україна, Київська область, Київ, вулиця Шолом-Алейхема будинок 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
148 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Борцівські мати для відділення боротьби вільної
Примітки:
Обґрунтування опубліковано за посиланням:
https://desn.kyivcity.gov.ua/struktura-viddily/upravlinnia-u-spravakh-molodi-ta-sportu/informatsiia-upravlinnia-u-spravakh-molodi-ta-sportu/obgruntuvannia-tekhnichnykh-ta-iakisnykh-kharakterystyk-predmeta-zakupivli-kdiussh-14
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.11.2025 12:43
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обґрунтування опубліковано на сайті головного розпорядника бюджетних коштів за посиланням: https://desn.kyivcity.gov.ua/struktura-viddily/upravlinnia-u-spravakh-molodi-ta-sportu/informatsiia-upravlinnia-u-spravakh-molodi-ta-sportu/obgruntuvannia-tekhnichnykh-ta-iakisnykh-kharakterystyk-predmeta-zakupivli-kdiussh-14
-
Дата публікації:
05.11.2025 12:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума148 980.00 UAH