• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель )

Оголошено тендер

14 320 534.00 UAH
Номер: 92ac8d92312843eabf1a5e6365efaebf
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-09-13-001531-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
Замовник: Управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
Очікувана вартість: 14 320 534.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель )
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 13.09.2023 11:15

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель )
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 роботи
Період постачання до 30.09.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти спеціального фонду (бюджет розвитку) міського бюджету
Сума14 320 534.00 UAH