-
Відкриті торги
-
КЕП
Згідно коду ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні:Д маніт фарм, мальтоза чда, лактоза чда, сорбіт хч, крохмаль розчинний чда, сахароза чда, сечовина хч
Оголошено тендер
2 000.00
UAH
Номер:
7a20ef2d66054bc5b0c1c8c0edf1862f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-29-005194-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531812
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бахмутська районна філія Державної установи "Донецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531812
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 130
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Згідно коду ДК 021:2015 33690000-3 - Лікарські засоби різні:Д маніт фарм, мальтоза чда, лактоза чда, сорбіт хч, крохмаль розчинний чда, сахароза чда, сечовина хч
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
29.11.2021 11:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 000.00 UAH