-
Відкриті торги
-
КЕП
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (КНП «ББЛІЛ») по вул. Котляревського, 1 у м. Бориспіль» ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник: 45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи; 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація; ДСТУ Б..Д.1.1-1:2013»
Оголошено тендер
1 735 000.00
UAH
Номер:
07e0fc1f366149f3a3d1a2964482dc6e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-15-000602-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Котляревського,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994132
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, Бориспіль, вул.Котляревського,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 735 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт приміщень терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства Бориспільської районної ради Київської області та Бориспільської міської ради Київської області «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» (КНП «ББЛІЛ») по вул. Котляревського, 1 у м. Бориспіль» ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник: 45450000-6-Інші завершальні будівельні роботи; 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація; ДСТУ Б..Д.1.1-1:2013»
Примітки:
Рішення уповноваженої особи №511 від 15.10.2021;Рішення міської ради №8 39-12-VIII від 17.08.2021 року
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
15.10.2021 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 735 000.00 UAH