• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Протипожежне обладнання (крани, засувки, гайки пожежні, рукава)

Оголошено тендер

445 950.00 UAH
Номер: 896ac33a0f7a4bcfbf887121a69d399b
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-20-002658-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКВУГІЛЛЯ"
Очікувана вартість: 445 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Протипожежне обладнання (крани, засувки, гайки пожежні, рукава)
Примітки: 93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. І. Данькова, 21
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Дата опублікування: 20.01.2021 11:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума445 950.00 UAH