-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Панель LED, світильник LED лінійний- ID: UA-2026-09-03-007738-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281158
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44104781ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування проєктно-кошторисної документації за об'єктом: "Нове будівництво зах...×-
Коригування проєктно-кошторисної документації за об'єктом: "Нове будівництво захисних споруд на об'єктах критичної інфраструктури АТ "ОДЕСЬКА ТЕЦ". Група будівель берегової насосної. Коригування"
- ID: UA-2026-09-03-007740-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281157
Акціонерне товариство "Одеська ТЕЦ" ЄДРПОУ: 05471158ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізолента.- ID: UA-2026-09-03-007737-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281156
Роздільнянська районна державна лікарня ветеринарної медцини ЄДРПОУ: 00703061ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з чищення димохідної труби та твердопаливного котла опалення- ID: UA-2026-09-03-007728-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281150
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області ЄДРПОУ: 26286152ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж засобів сигналізації- ID: UA-2026-09-03-007733-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281147
Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Ромашка" Маловисківської міської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 34219044ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки для прибирання- ID: UA-2026-09-03-007721-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281146
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТР ЯКОСТІ ОСВІТИ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ» ЄДРПОУ: 21707413ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило Літол - ДК 021:2015 09210000-4 - Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-007723-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281145
Комунальне підприємство "Зеленгосп" Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 13889141ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Куряче м'ясо.- ID: UA-2026-09-03-007724-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281144
Комунальне некомерційне підприємство "Черкаський міський пологовий будинок "Центр матері та дитини" ЄДРПОУ: 02004953ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-09-03-007719-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281142
Будківська гімназія Почаївської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 23591328ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з добровільного страхування майна (м. Полтава, вул. Соборності, 36)- ID: UA-2026-09-03-007701-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281140
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384689ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по проведенню щорічних медичних профілактичних оглядів- ID: UA-2026-09-03-007694-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281136
ВЕЛИКОМИТНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39530141ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів....×-
ДК 021:2015 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів.(Сухарі панірувальні).
- ID: UA-2026-09-03-007715-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281135
Літківський ліцей ім. М.П. Стельмаха Зазимської сільської ради Броварського району Київської області ЄДРПОУ: 20616157ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-03-007692-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281134
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з проведення технічного обстеження та...×-
послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з проведення технічного обстеження та складання технічного звіту гідротехнічних споруд, водолазного обстеження підводної частини гідротехнічної споруди Щедрівської ГЕС)
- ID: UA-2026-09-03-007693-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281132
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ" ЄДРПОУ: 42035266ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички латексні- ID: UA-2026-09-03-007696-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281131
БІЛОЦЕРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ-ПОЧАТКОВА ШКОЛА № 4 БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22207434ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -