-
Відкриті торги
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, молочна суміш, лікувальні суміші)
Оголошено тендер
140 808.00
UAH
Номер:
4917784ca1fe45eda7f7d60e1a9c2333
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-10-001958-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
Очікувана вартість:
140 808.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти дитячого харчування та дієтичного харчування, молочна суміш, лікувальні суміші)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
10.06.2020 10:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума140 808.00 UAH