-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Ремонт принтера Epson L3101)- ID: UA-2026-08-31-003082-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236374
Управління освіти,молоді та спорту Збаразької міської ради ЄДРПОУ: 43930548ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття прибудинкової території житлового будинку за адресою: м. Луцьк, вул. Звитяжна, 2 після заміни (ремонту) теплової мережі
- ID: UA-2026-08-31-003074-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236371
ДКП "Луцьктепло" ЄДРПОУ: 30391925ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-003086-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236370
ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зарядний пристрій Dnipro-M FC-223 (або еквівалент)- ID: UA-2026-08-31-003077-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236369
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006716ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-08-31-003073-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236366
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А 0583 ЄДРПОУ: 09724567ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктно-кошторисн...×-
Код ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Розробка проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт металевих навісів літ. Г та літ. Д на території ДНДЕКЦ МВС України за адресою: вул. Велика Кільцева, 4, с. Петропавлівська Борщагівка, Бучанський район, Київська область», стадія проектування «Робочий проект» з виконанням експертизи технічної і кошторисної частини та отриманням позитивного експертного звіту, Настанoва з визначення вартoсті прoектних, наукoво-прoектних, вишукувальних рoбіт та експертизи прoектнoї дoкументації на будівництвo, затвердженoї наказoм Міністерства розвитку громад та теритoрій України від 01 листопада 2021 року № 281)
- ID: UA-2026-08-31-003070-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236364
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розподілу електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-003069-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236363
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44067258ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень- ID: UA-2026-08-31-003065-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236362
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти в асортименті (код за ЕЗС ДК 021:2015 15550000-8 Молочні продукти різні)- ID: UA-2026-08-31-003066-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236361
Дошкільний навчальний заклад №3 м.Ічня Ічнянської міської ради Ічнянського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26382387ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 19520000-7 Пластмасові вироби- ID: UA-2026-08-31-003061-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236360
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя, папір А-4 80 г/м- ID: UA-2026-08-31-003056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236359
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "МАЛЯТКО" СЕЛА ЛЮХЧА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37907830ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір ксероксний А4, касова стрічка- ID: UA-2026-08-31-003053-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236356
Відокремлений структурний підрозділ"Надвірнянський фаховий коледж Національного транспортного університету" ЄДРПОУ: 38651796ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
прапори- ID: UA-2026-08-31-003064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236355
ДК 021:2015: 35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Донецькій міста Первомайськ Миколаївської обла...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Донецькій міста Первомайськ Миколаївської області
- ID: UA-2026-08-31-003057-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236353
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трос пластиковий для протяжки кабелю 15м з направляючим дротовим тросом Mutlusan (54-69-85...×-
Трос пластиковий для протяжки кабелю 15м з направляючим дротовим тросом Mutlusan (54-69-85)
- ID: UA-2026-08-31-003052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236351
ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02225743ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -