• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Зарядний пристрій Dnipro-M FC-223 (або еквівалент)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

4 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
10
год
26
хв
16
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ac38c19928ab471a97f7b79a74f36fed
Внутрішній номер закупівлі: 30236369
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-003077-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Юрій Пророчук +380617698131 zokltend1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 11:30 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 11:30 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 11:30 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 000.00 Зарядний пристрій Dnipro-M FC-223 (або еквівалент)