-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2024-02-22-012751-a-c1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Страхові послуги- ID: UA-2024-02-18-000332-a-b1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Олива 10W40- ID: UA-2024-02-15-011696-a-a1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
послуги з технічного огляду транспортних засобів- ID: UA-2024-02-14-001154-a-a1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
провайдерські послуги- ID: UA-2024-01-22-008784-a-b1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 72400000-4 Інтернет-послугиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
централізоване холодне водопостачання- ID: UA-2024-01-17-017482-a-b1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 65100000-4 Послуги з розподілу води та супутні послугиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія (універсальна послуга)- ID: UA-2024-01-10-009983-a-b1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту комп'ютерної техніки- ID: UA-2023-12-19-024320-a-a1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Клей для плитки, грунтівка Примус- ID: UA-2023-12-19-024153-a-c1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій Epson- ID: UA-2023-12-14-022749-a-a1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
М'яч волейбольний, м'яч футбольний, шахмати, шашки- ID: UA-2023-12-14-022105-a-b1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 37400000-2 Спортивні товари та інвентарПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2023-12-08-020908-a-b1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Навчання у сфері цивільного захисту- ID: UA-2023-10-30-003490-a-c1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення- ID: UA-2023-10-18-016316-a-c1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямПідписанийТермін дії договору завершився. -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливна деревина твердих порід- ID: UA-2023-09-26-009508-a-a1
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради ЄДРПОУ: 25321863ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПідписанийТермін дії договору завершився. -