-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливна деревина твердих порід
47 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
06b572e5e52646d99ffa8a2a8fa19627
Ідентифікатор договору:
UA-2023-09-26-009508-a-a1
Замовник:
КЗ Грушівська гімназія Березнівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25321863
-
Контактна особа:
Жмак Ірина Василівна +380973332015 izmak3128@gmail.com
-
Адреса:
34651, Україна, Рівненська область, село Грушівка, вул. Гагаріна, буд.11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП ОЛЕВСЬКИЙ АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3385014935
-
Контактна особа:
ОЛЕВСЬКИЙ АНДРІЙ 380975443875 olevskijpetro@gmail.com
-
Адреса:
34725, Україна, Рівненська область, село Великі Межирічі, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 19
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
9
Дата підписання:
16.10.2023 00:00
Період дії договору:
16.10.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Сума договору:
47 600.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливна деревина твердих порід
Кількість
34 метри кубічні
Період постачання
до 31.10.2023