-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання- ID: UA-2024-03-30-000066-a-a1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняВиконаний -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання- ID: UA-2024-03-30-000084-a-a1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівВиконаний -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прання та сухого чищення речового майна (постільна білизна, костюм літній польов...- ID: UA-2024-02-29-008941-a-a1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняВиконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
відзнака командира «ХХ ОМБР Почесна відзнака», футляр, посвідчення; відзнака командира «ХХ...- ID: UA-2023-05-23-004435-a-a1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиВиконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Ноутбук Lenovo ThinkBook 14 14FHD IPS AG/Intel IЗ-115G4/8/256F/int/W10P/Grey- ID: UA-2023-05-19-003870-a-a1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Виконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Пластикове вікно розміром 1670x1700см, з провітрюванням в лівий бік для будівлі за генерал...- ID: UA-2023-05-18-013245-a-b1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиВиконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Кабель ВВГ 4*6 (ож)-0,66 Провід ВВП-1 3*2,5 Провід ВВП-1 3*1,5 Кабель ВВГнг 4*4 (ож) -0,66...- ID: UA-2023-05-18-012429-a-a1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяВиконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Обігрівач-пушка електричний GRUNHELM PTC-3000R 3,0 кВт, 220 В, 295 мЗ/год, 3,6кг Обігрівач...- ID: UA-2023-05-18-011292-a-c1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиВиконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Автономний опалювач дизельний нагрівач атономка вебасто Vevor 12V,8 Kvt- ID: UA-2023-05-18-010475-a-c1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиВиконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ЧВ-Піч конвекційна- ID: UA-2023-05-18-010038-a-a1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалівВиконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
плівка 200 мкм прозора, плівка 150 мкм чорна- ID: UA-2023-05-18-006230-a-a1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиВиконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
димарів до буржуйок- ID: UA-2023-05-16-013323-a-c1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиВиконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Принтер широкоформатний- ID: UA-2023-05-16-012261-a-a1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуВиконаний -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та ус...- ID: UA-2023-05-16-010461-a-c1
Військова частина А0666 ЄДРПОУ: 07805221ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняВиконаний -