-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
74 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
793394b5c0e94821b57a948c7e175931
Ідентифікатор договору:
UA-2024-03-30-000066-a-a1
Замовник:
Військова частина А0666
×
-
Код ЄДРПОУ:
07805221
-
Контактна особа:
Олександр Бондаренко +380931475376 v_ch_a0666_1@post.mil.gov.ua
-
Адреса:
67570, Україна, Одеська область, Комінтернівський р-н, смт. Чорноморське
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Постачальник:
ТОВ ЕКСПРЕС БІТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41946996
-
Адреса:
03061, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Шепелєва Миколи, буд., 6
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
65
Дата підписання:
29.04.2024 12:31
Період дії договору:
29.04.2024 00:00 - 30.11.2024 00:00
Сума договору:
74 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 400.00 UAH)
Оплачено:
74 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 12 400.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2024