-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-03-30-000066-a
Завершена
85 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 850.00 UAH
Номер:
e3504d25a8ca454a8f7a184084a82d74
Внутрішній номер закупівлі:
21163074
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-30-000066-a
Замовник:
Військова частина А0666
×
-
Код ЄДРПОУ:
07805221
-
Адреса:
67570, Україна, Одеська область, Комінтернівський р-н, смт. Чорноморське
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Олександр Бондаренко +380931475376 v_ch_a0666_1@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.03.2024 10:10 - 05.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2024 10:10 - 08.04.2024 18:00
Аукціон:
09.04.2024 15:43 - 09.04.2024 16:36
Період кваліфікації:
09.04.2024 16:36 - 12.04.2024 17:27
Період завантаження договору:
18.04.2024 00:00 - 28.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 000.00 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання