-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне визначення переможця закупівлі- ID: UA-2026-08-05-012453-a.a1
- Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ МЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРЕМЕНЧУЦЬКА ПЕРША МІСЬКА ЛІКАРНЯ ІМ.О.Т.БОГАЄВСЬКОГО"
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПрийнята до розглядуБюджет закупівлі:
5 950 000.00 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне визначення переможця закупівлі- ID: UA-2026-08-06-004764-a.a2
- Замовник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьВідхиленоБюджет закупівлі:
35 483 700.00 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне визначення переможця закупівлі- ID: UA-2026-08-06-004764-a.a1
- Замовник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьВідхиленоБюджет закупівлі:
35 483 700.00 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на не правомірне визначення переможця закупівлі- ID: UA-2026-07-17-010493-a.a1
- Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьВиконана замовникомБюджет закупівлі:
4 962 080.00 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне відхилення- ID: UA-2026-07-17-010471-a.a1
- Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьВиконана замовникомБюджет закупівлі:
1 620 800.00 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне відхилення тендерної пропозиції- ID: UA-2026-07-17-010476-a.a1
- Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьВиконана замовникомБюджет закупівлі:
4 934 240.00 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне відхилення тендерної пропозиції- ID: UA-2026-07-17-010510-a.a1
- Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьВиконана замовникомБюджет закупівлі:
2 025 280.00 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне відхилення тендерної пропозиції- ID: UA-2026-07-17-010522-a.a1
- Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьВиконана замовникомБюджет закупівлі:
2 086 560.00 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне відхилення тендерної пропозиції- ID: UA-2026-07-17-010534-a.a1
- Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьВиконана замовникомБюджет закупівлі:
545 600.00 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне визначення переможця закупівлі- ID: UA-2026-05-25-012917-a.a1
- Замовник: ДП ДУ"НПЦ ЕНРХ НАМН України"
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиВиконана замовникомБюджет закупівлі:
300 000.00 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне визначення переможця закупівлі- ID: UA-2026-05-05-014274-a.a1
- Замовник: Комунальне некомерційне медичне підприємство "Лікарня інтенсивного лікування " Кременчуцька"
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиВідхиленоБюджет закупівлі:
5 040 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне відхилення тендерної пропозиції.- ID: UA-2026-02-10-003984-a.b3
- Замовник: Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняВідхиленоБюджет закупівлі:
126 358 762.40 UAH без ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне відхилення тендерної пропозиції- ID: UA-2026-03-23-000889-a.a1
- Замовник: Державна установа "Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва Національної Академії медичних наук України"
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиВиконана замовникомБюджет закупівлі:
2 174 000.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
Скарга на неправомірне відхилення тендерної пропозиції- ID: UA-2026-03-16-011957-a.b1
- Замовник: Комунальне некомерційне медичне підприємство "Кременчуцька міська лікарня "Правобережна"
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиВідхиленоБюджет закупівлі:
12 939 750.00 UAH з ПДВ -
-
-
Скарга
-
Відкриті торги з особливостями
ТОВ "СНС КЕЙТЕРИНГ" ЄДРПОУ: 41609092ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиВиконана замовникомБюджет закупівлі:
8 997 875.00 UAH без ПДВ -