-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ШГВ23Т-198 16160000-4 Садова техніка різна (Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-...×-
ШГВ23Т-198 16160000-4 Садова техніка різна (Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова Оприскувач ранцевий з ручним насосом)
- ID: UA-2023-05-11-011117-a
- Дата створення : 11.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17747055
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ШГВ23Т-139 16160000-4 Садова техніка різна (Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-...×-
ШГВ23Т-139 16160000-4 Садова техніка різна (Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова Оприскувач ранцевий з ручним насосом)
- ID: UA-2023-04-10-010990-a
- Дата створення : 10.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17460392
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ШГВ23Т-097 16160000-4 Садова техніка різна (Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-...×-
ШГВ23Т-097 16160000-4 Садова техніка різна (Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова Оприскувач ранцевий з ручним нососом)
- ID: UA-2023-03-23-011641-a
- Дата створення : 23.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17324447
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ШГВ 21Т(УО)-028_ДК 021:2015 – 16160000-4 - Садова техніка різна (Тачка садова, садовий пил...×-
ШГВ 21Т(УО)-028_ДК 021:2015 – 16160000-4 - Садова техніка різна (Тачка садова, садовий пилосос, обприскувач ранцевий)
- ID: UA-2021-06-25-008687-c
- Дата створення : 25.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10498805
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ШГВ 20Т(УО)-007_ДК 021:2015 – 16160000-4 Садова техніка різна (Садова техніка різна)- ID: UA-2020-08-05-005087-a
- Дата створення : 05.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5817250
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ШГВ19Т-021 16160000-4 Садова техніка різна (Садова техніка різна (тачка садова)- ID: UA-2019-03-07-000822-a
- Дата створення : 07.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3333462
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ШГВ18Т-268 16160000-4 Садова техніка різна в асортименті ( Повітродувка, Прибирач снігу...×-
ШГВ18Т-268 16160000-4 Садова техніка різна в асортименті ( Повітродувка, Прибирач снігу)
- ID: UA-2018-10-23-002171-b
- Дата створення : 23.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2719404
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ШГВ18(Т)109 16160000-4 Садова техніка різна (Садова техніка різна в асортименті)- ID: UA-2018-06-12-002091-a
- Дата створення : 12.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2251537
ПАТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ШГВ17(Т)101 16160000-4 Садова техніка різна (Тачка садово-будівельна)- ID: UA-2017-05-23-002247-b
- Дата створення : 23.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 982351
ПАТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування" ЄДРПОУ: 00153146ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаЗавершена -