-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з прибирання приміщення- ID: UA-2026-09-02-011294-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270068
Голованівське управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області ЄДРПОУ: 37791599ДК 021:2015: 90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання офісних приміщень (ДК 021 : 2015 - код 90919200 - 4)- ID: UA-2026-09-01-004354-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251209
Кам'янське Управління Державної казначейської служби України Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 38028588ДК 021:2015: 90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прибирання службового приміщення та прилеглої території Вирівської АЗПСМ за адресою с.Вир...×-
Прибирання службового приміщення та прилеглої території Вирівської АЗПСМ за адресою с.Вири, вул.Центральна7Б (ДК 021:2015 — 90910000-9 (Послуги з прибирання)
- ID: UA-2026-08-26-009528-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30201153
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВИРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44593643ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з комплексного прибирання Об’єктів, в тому числі прибирання прибудинкової територі...×-
Послуги з комплексного прибирання Об’єктів, в тому числі прибирання прибудинкової території
- ID: UA-2026-08-21-003081-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30155057
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 39787008ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання- ID: UA-2026-08-12-012464-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30069532
Фонд розвитку інновацій ЄДРПОУ: 42688455ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання (Послуги роторного чищення плитки та чищення швів підлогового покритт...×-
Послуги з прибирання (Послуги роторного чищення плитки та чищення швів підлогового покриття) 90910000-9
- ID: UA-2026-08-12-012112-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30069148
Комунальна установа "Київський міський правобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді" ЄДРПОУ: 35961021ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території об’єктів АТ “Укрпошта” у місті Терно...×-
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території об’єктів АТ “Укрпошта” у місті Тернопіль
- ID: UA-2026-08-04-005751-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29986180
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з прибирання приміщення- ID: UA-2026-08-03-011074-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29979522
Голованівське управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області ЄДРПОУ: 37791599ДК 021:2015: 90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання, миття та чищення шкільних та дошкільних приміщень- ID: UA-2026-07-09-004346-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29771141
Відділ освіти Усатівської сільської ради ЄДРПОУ: 44121990ДК 021:2015: 90919000-2 Послуги з прибирання офісних і шкільних приміщень та чищення офісного обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання- ID: UA-2026-07-03-007792-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29728034
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області ЄДРПОУ: 21390940ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання офісних приміщен- ID: UA-2026-07-02-006548-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29715800
Голованівське управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області ЄДРПОУ: 37791599ДК 021:2015: 90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання офісних приміщень (ДК 021 : 2015 - код 90919200 - 4)- ID: UA-2026-06-23-012660-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628088
Кам'янське Управління Державної казначейської служби України Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 38028588ДК 021:2015: 90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території логістичного центру АТ “Укрпошта” в...×-
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території логістичного центру АТ “Укрпошта” в місті Рівне
- ID: UA-2026-06-02-014029-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29415327
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання офісних приміщень- ID: UA-2026-05-29-009743-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29386419
Голованівське управління Державної казначейської служби України Кіровоградської області ЄДРПОУ: 37791599ДК 021:2015: 90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання та підмітання вулиць- ID: UA-2026-05-26-013438-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29346805
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44367468ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -