-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади (додатков...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади (додаткові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-013714-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246885
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 87343 м/п, тротуари – 48199 м2, газони – 117586 м2
- ID: UA-2026-07-16-001754-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29828857
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 294165 м/п, тротуари – 425162 м2, газони – 835324 м2
- ID: UA-2026-03-27-001290-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28746413
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 27728 м/п, тротуари – 208817 м2
- ID: UA-2026-03-27-000849-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28745987
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 135691 м/п, тротуари – 193884 м2, газони – 229263 м2
- ID: UA-2026-03-21-000756-a
- Дата створення : 21.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28683833
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 294165 м/п, тротуари – 425162 м2, газони – 835324 м2
- ID: UA-2026-03-16-014445-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28621275
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 135691 м/п, тротуари – 193884 м2, газони – 229263 м2
- ID: UA-2026-03-10-003267-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28549676
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 102400 м/п, тротуари – 204644 м2, газони – 152135 м2
- ID: UA-2026-03-09-013435-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28545694
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 294165 м/п, тротуари – 425162 м2, газони – 835324 м2
- ID: UA-2026-03-05-003965-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28508400
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 102400 м/п, тротуари – 204644 м2, газони – 152135 м2
- ID: UA-2026-02-23-000202-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28385454
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 49562 м/п, тротуари – 231754 м2, газони – 372640,55 м2 (додаткові роботи)
- ID: UA-2025-12-18-025180-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27654297
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 166781 м/п, тротуари – 420744 м2, газони – 748420 м2 (додаткові роботи)
- ID: UA-2025-12-18-025043-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27654159
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 129566 м/п, тротуари – 177168,26 м2, газони – 349022,75 м2 (додаткові роботи)
- ID: UA-2025-12-12-021793-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27547802
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з додаткового прибирання та підмітання вулиць міста Луцька: проїжджа частина – 487...×-
Послуги з додаткового прибирання та підмітання вулиць міста Луцька: проїжджа частина – 48700 м/п., тротуари – 372800 м2, газони – 8300 м2
- ID: UA-2025-10-03-011372-a
- Дата створення : 03.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26641513
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із санітарного оброблення вулиць Луцької міської територіальної громади- ID: UA-2025-04-01-002210-a
- Дата створення : 01.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24875434
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьЗавершена -