-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 87343 м/п, тротуари – 48199 м2, газони – 117586 м2
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-001754-a
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
292713ee263b4c88ac16d702a276576c
Внутрішній номер закупівлі:
29828857
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-001754-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34572192
-
Адреса:
Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Греля Аліна Юріївна 380332773159 deplutsk@lutskrada.gov.ua http://www.lutsk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 10:23 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 10:23 - 24.07.2026 10:00
Аукціон:
з 27.07.2026 12:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади: проїжджа частина – 87343 м/п, тротуари – 48199 м2, газони – 117586 м2