-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівн...×-
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівників екстреної медичної допомоги за: лотом 4 місто Камінь-Каширський, лотом 8 селище Любешів, лотом 9 місто Любомль, лотом 10 селище Маневичі, лотом 12 селище Ратне, лотом 14 селище Стара Вижівка за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)
- ID: UA-2025-12-15-018261-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27570083
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівн...×-
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0) з поділом на 14 лотів: Лот 1 м. Володимир – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 2 м. Горохів – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 3 смт. Іваничі – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 4 м. Камінь-Каширський – ДК 021: 2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 5 м. Ківерці – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 6 м. Ковель – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 7 м. Луцьк – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 8 с. Любешів – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 9 м. Любомль – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 10 с. Маневичі – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 11 м. Нововолинськ – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 12 смт. Ратне – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 13 м. Рожище – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 14 смт. Стара Вижівка – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- ID: UA-2025-11-11-008875-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27076120
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівн...×-
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)
- ID: UA-2025-01-02-002187-a
- Дата створення : 02.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23926251
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівн...×-
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)
- ID: UA-2024-12-23-018886-a
- Дата створення : 23.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23829407
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівн...×-
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)
- ID: UA-2024-12-23-018318-a
- Дата створення : 23.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23829086
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівн...×-
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)
- ID: UA-2024-12-20-016719-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23799578
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівн...×-
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)
- ID: UA-2024-12-20-013704-a
- Дата створення : 20.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23796851
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівн...×-
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)
- ID: UA-2024-12-16-015846-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23700955
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівн...×-
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0) з поділом на 14 лотів: Лот 1 м. Володимир – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 2 м. Горохів – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 3 смт. Іваничі – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 4 м. Камінь-Каширський – ДК 021: 2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 5 м. Ківерці – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 6 м. Ковель – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 7 м. Луцьк – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 8 с. Любешів – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 9 м. Любомль – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 10 с. Ратне – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 11 м. Нововолинськ – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 12 смт. Ратне – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 13 м. Рожище – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 14 смт. Стара Вижівка – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- ID: UA-2024-11-12-003635-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23213164
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги...×-
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0)
- ID: UA-2024-02-12-009925-a
- Дата створення : 12.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20716990
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги...×-
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги ((код ДК 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги) (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів)) за Лотом 4 - м. Камінь- Каширський
- ID: UA-2023-12-15-007997-a
- Дата створення : 15.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20085815
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85111000-0 Послуги лікувальних закладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги...×-
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги ((код ДК 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги) (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів)) за Лотом 1 - м. Володимир
- ID: UA-2023-12-15-001188-a
- Дата створення : 15.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20079085
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85111000-0 Послуги лікувальних закладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги...×-
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги ((код ДК 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги) (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів)) за Лотом 13 - смт.Ратне
- ID: UA-2023-12-14-009723-a
- Дата створення : 14.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20063740
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги...×-
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги ((код ДК 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги) (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів))
- ID: UA-2023-12-14-008095-a
- Дата створення : 14.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20061965
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги...×-
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги ((код ДК 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги) (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів))
- ID: UA-2023-12-12-016792-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20024660
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38527798ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -