-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з проведення попереднього, періодичного, (позачергового) медичних оглядів працівників екстреної медичної допомоги за кодом ДК ЄЗС 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (85111000-0) з поділом на 14 лотів: Лот 1 м. Володимир – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 2 м. Горохів – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 3 смт. Іваничі – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 4 м. Камінь-Каширський – ДК 021: 2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 5 м. Ківерці – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 6 м. Ковель – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 7 м. Луцьк – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 8 с. Любешів – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 9 м. Любомль – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 10 с. Маневичі – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 11 м. Нововолинськ – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 12 смт. Ратне – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 13 м. Рожище – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів Лот 14 смт. Стара Вижівка – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
Тендер Prozorro UA-2025-11-11-008875-a
Закупівля послуг відповідно до пункту 10 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.22 №1178 (із змінами та доповненнями)
Завершена
305 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
8df3637e9f4649ae8e21d5c6f4bd4764
Внутрішній номер закупівлі:
27076120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-11-008875-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ” ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38527798
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ СЛОВАЦЬКОГО, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шостак Богдан Олександрович 380963885190 bodwol93@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
305 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.11.2025 13:25 - 16.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.11.2025 13:25 - 19.11.2025 15:00
Аукціон:
з 20.11.2025 12:37
Період кваліфікації:
19.11.2025 15:00 - 21.11.2025 12:57
Період завантаження договору:
27.11.2025 00:00 - 07.12.2025 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴26 140.00 Лот 1 місто Володимир – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №2 ₴8 490.00 Лот 2. місто Горохів – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №3 ₴9 385.00 Лот 3. селище Іваничі – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №4 ₴27 390.00 Лот 4. місто Камінь- Каширський – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №5 ₴12 400.00 Лот 5. місто Ківерці – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №6 ₴43 420.00 Лот 6. місто Ковель – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №7 ₴59 400.00 Лот 7. місто Луцьк – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №8 ₴8 310.00 Лот 8. селище Любешів – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №9 ₴23 100.00 Лот 9. місто Любомль – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №10 ₴9 800.00 Лот 10. місто Маневичі – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №11 ₴38 850.00 Лот 11. місто Нововолинськ – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №12 ₴17 800.00 Лот 12. селище Ратне – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №13 ₴11 515.00 Лот 13. місто Рожище – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
- Лот №14 ₴9 800.00 Лот 14. селище Стара Вижівка – ДК 021:2015 – 85111000-0 Послуги лікувальних закладів