-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (послуги з організації проведення періоди...×-
Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (послуги з організації проведення періодичних медичних оглядів працівників певних категорій та проведення психофізіологічної експертизи працівників в.т.ч)
- ID: UA-2026-07-29-010596-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29945806
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та проведення медичних оглядів водіїв, працівників їдальні та медичн...×-
Послуги з організації та проведення медичних оглядів водіїв, працівників їдальні та медичних працівників в лікувально-профілактичному закладі
- ID: UA-2026-02-12-000882-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28276225
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по проведенню періодичного психіатричного огляду- ID: UA-2023-01-17-014803-a
- Дата створення : 17.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16625850
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обов'язковий періодичний наркологічний профілактичний огляд- ID: UA-2023-01-17-014797-a
- Дата створення : 17.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16625843
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по проведенню періодичного психіатричного огляду- ID: UA-2022-12-22-023497-a
- Дата створення : 22.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16410981
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих...×-
Послуги з проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій
- ID: UA-2022-12-19-009444-a
- Дата створення : 19.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16325602
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні послуги- ID: UA-2022-02-23-002063-b
- Дата створення : 23.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14272279
Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілактичний медичний огляд працівників- ID: UA-2022-02-03-003708-c
- Дата створення : 03.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13941075
Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з профілактичного медичного огляду працівників- ID: UA-2021-11-23-003597-c
- Дата створення : 23.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12650871
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення огляду працівників трамвайного депо та їдальні- ID: UA-2021-11-18-003664-c
- Дата створення : 18.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12569908
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з профілактичного медичного огляду працівників- ID: UA-2021-08-28-004272-a
- Дата створення : 28.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11275726
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обстеження працівників пересувною флюорографічною станцією- ID: UA-2021-04-30-001002-c
- Дата створення : 30.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9748397
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обов'язковий профілактичний медичний огляд працівників- ID: UA-2021-04-09-004937-c
- Дата створення : 09.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9452446
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85111000-0 Послуги лікувальних закладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні послуги- ID: UA-2021-04-08-003200-c
- Дата створення : 08.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9434924
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85111000-0 Послуги лікувальних закладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів працівників- ID: UA-2021-02-18-002541-c
- Дата створення : 18.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8691051
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ" ЄДРПОУ: 03327925ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -