-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації та проведення медичних оглядів водіїв, працівників їдальні та медичних працівників в лікувально-профілактичному закладі
Тендер Prozorro UA-2026-02-12-000882-a
Завершена
767 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
699735b09ca647498e1057272fd2f57b
Внутрішній номер закупівлі:
28276225
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-12-000882-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бабенко Марія 380674324582 vtk-tender5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
767 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.02.2026 09:18 - 17.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.02.2026 09:18 - 20.02.2026 00:00
Аукціон:
20.02.2026 13:48 - 20.02.2026 14:11
Період кваліфікації:
20.02.2026 14:11 - 25.02.2026 10:30
Період завантаження договору:
03.03.2026 00:00 - 13.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴767 500.00 Лот 1. Послуги з організації та проведення медичних оглядів водіїв, працівників їдальні та медичних працівників в лікувально-профілактичному закладі