-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лісозаготівельні послуги Баранівське надлісництво, в тому числі: Лот №12 Лісозаготівельні...×-
Лісозаготівельні послуги Баранівське надлісництво, в тому числі: Лот №12 Лісозаготівельні послуги.
- ID: UA-2026-08-31-005455-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238749
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельн...×-
Лісозаготівельні послуги Радомишльське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги); Лот №6 (Лісозаготівельні послуги); Лот №7 (Лісозаготівельні послуги); Лот №8 (Лісозаготівельні послуги); Лот №9 (Лісозаготівельні послуги).
- ID: UA-2026-08-31-002366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235663
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Тетерівського надлісництва, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівель...×-
Лісозаготівельні послуги Тетерівського надлісництва, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги); Лот №6 (Лісозаготівельні послуги)
- ID: UA-2026-08-28-010566-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229975
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Бориспільське надлісництво, в тому числі: Лот №1 Лісозаготівельні...×-
Лісозаготівельні послуги Бориспільське надлісництво, в тому числі: Лот №1 Лісозаготівельні послуги; Лот №2 Лісозаготівельні послуги; Лот №3 Лісозаготівельні послуги; Лот №4 Лісозаготівельні послуги; Лот №5 Лісозаготівельні послуги; Лот №6 Лісозаготівельні послуги; Лот №7 Лісозаготівельні послуги; Лот №8 Лісозаготівельні послуги; Лот №9 Лісозаготівельні послуги; Лот №10 Лісозаготівельні послуги
- ID: UA-2026-08-28-001043-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30220549
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з виготовлення тріски шляхом подрібнення деревини, порубкових решток та хмизу на т...×-
Послуги з виготовлення тріски шляхом подрібнення деревини, порубкових решток та хмизу на території Овруцького надлісництва, у т.ч.: Лот №1 (Послуги з виготовлення тріски шляхом подрібнення деревини, порубкових решток та хмизу на території Овруцького надлісництва); Лот №2 (Послуги з виготовлення тріски шляхом подрібнення деревини, порубкових решток та хмизу на території Овруцького надлісництва); Лот №3 (Послуги з виготовлення тріски шляхом подрібнення деревини, порубкових решток та хмизу на території Овруцького надлісництва)
- ID: UA-2026-08-27-011452-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30217474
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 06.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Макарівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (лісозаготівельні...×-
Лісозаготівельні послуги Макарівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (лісозаготівельні послуги); Лот 2 (лісозаготівельні послуги); Лот 3 (лісозаготівельні послуги); Лот 4 (лісозаготівельні послуги); Лот 5 (лісозаготівельні послуги); Лот 6 (лісозаготівельні послуги).
- ID: UA-2026-08-27-009590-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30215635
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 06.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Білоцерківське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівел...×-
Лісозаготівельні послуги Білоцерківське надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги)
- ID: UA-2026-08-27-004104-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30210140
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Баранівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (лісозаготівельні...×-
Лісозаготівельні послуги Баранівське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (лісозаготівельні послуги); Лот 2 (лісозаготівельні послуги); Лот 3 (лісозаготівельні послуги); Лот 4 (лісозаготівельні послуги); Лот 5 (лісозаготівельні послуги); Лот 6 (лісозаготівельні послуги); Лот 7 (лісозаготівельні послуги); Лот 8 (лісозаготівельні послуги); Лот 9 (лісозаготівельні послуги); Лот 10 (лісозаготівельні послуги); Лот 11 (лісозаготівельні послуги); Лот 12 (лісозаготівельні послуги); Лот 13 (лісозаготівельні послуги).
- ID: UA-2026-08-24-010257-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30176832
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАукціондо початку аукціону залишилося 3 години
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Коростенське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (лісозаготівельні...×-
Лісозаготівельні послуги Коростенське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (лісозаготівельні послуги); Лот 2 (лісозаготівельні послуги)
- ID: UA-2026-08-20-009632-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147310
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 7 годин
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Коростишівське надлісництво, в тому числі: Лот №1 Лісозаготівельн...×-
Лісозаготівельні послуги Коростишівське надлісництво, в тому числі: Лот №1 Лісозаготівельні послуги; Лот №2 Лісозаготівельні послуги; Лот №3 Лісозаготівельні послуги; Лот №4 Лісозаготівельні послуги; Лот №5 Лісозаготівельні послуги
- ID: UA-2026-08-17-007757-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30104631
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 3 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Білокоровицьке надлісництво, в тому числі: Лот №1 Лісозаготівельн...×-
Лісозаготівельні послуги Білокоровицьке надлісництво, в тому числі: Лот №1 Лісозаготівельні послуги; Лот №2 Лісозаготівельні послуги
- ID: UA-2026-07-30-008909-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955685
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Звягельське надлісництво, в тому числі: Лот №1 Лісозаготівельні...×-
Лісозаготівельні послуги Звягельське надлісництво, в тому числі: Лот №1 Лісозаготівельні послуги; Лот №2 Лісозаготівельні послуги; Лот №3 Лісозаготівельні послуги;
- ID: UA-2026-07-29-010538-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29945749
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Овруцьке надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні по...×-
Лісозаготівельні послуги Овруцьке надлісництво, в тому числі: Лот №1 (Лісозаготівельні послуги); Лот №2 (Лісозаготівельні послуги); Лот №3 (Лісозаготівельні послуги); Лот №4 (Лісозаготівельні послуги); Лот №5 (Лісозаготівельні послуги)
- ID: UA-2026-07-28-008678-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29931239
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Коростенське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (лісозаготівельні...×-
Лісозаготівельні послуги Коростенське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (лісозаготівельні послуги); Лот 2 (лісозаготівельні послуги); Лот 3 (лісозаготівельні послуги)
- ID: UA-2026-07-28-007790-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29930331
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Димерське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (лісозаготівельні пос...×-
Лісозаготівельні послуги Димерське надлісництво, в тому числі: Лот 1 (лісозаготівельні послуги); Лот 2 (лісозаготівельні послуги); Лот 3 (лісозаготівельні послуги); Лот 4 (лісозаготівельні послуги); Лот 5 (лісозаготівельні послуги); Лот 6 (лісозаготівельні послуги); Лот 7 (лісозаготівельні послуги); Лот 8 (лісозаготівельні послуги); Лот 9 (лісозаготівельні послуги); Лот 10 (лісозаготівельні послуги)
- ID: UA-2026-07-24-004107-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29902943
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -