-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення рубок догляду та формування лісів – рубки догляду в Чемеровецькому, К...×-
Послуги з проведення рубок догляду та формування лісів – рубки догляду в Чемеровецькому, Кам'янець-Подільському (майстерська дільниця №1,2), Наддністрянському (майстерська дільниця № 3), Старо-Ушицькому (майстерська дільниця №3) ПОНДВ НПП «Подільські Товтри», (ДК 021:2015 77210000-5 лісозаготівельні послуги).
- ID: UA-2026-09-02-008353-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267144
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги (лісозаготівельні послуги (НПП «Подільські Товтри»).- ID: UA-2026-08-19-005180-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30128805
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
закупівля за єдиним закупівельним словником: ДК 021-2015: 77210000-5 Лісозаготівельні посл...×-
закупівля за єдиним закупівельним словником: ДК 021-2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги (Лісозаготівельні послуги (НПП «Подільські Товтри»))
- ID: UA-2026-08-05-007998-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30001195
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля за єдиним закупівельним словником: ДК 021-2015: 77210000-5 Лісозаготівельні посл...×-
Закупівля за єдиним закупівельним словником: ДК 021-2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги (Лісозаготівельні послуги (НПП «Подільські Товтри»))
- ID: UA-2026-07-13-006121-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29797303
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконавець зобов'язується у 2025 році надати послуги зазначені в пункті 1.2., а Замов...×-
Виконавець зобов'язується у 2025 році надати послуги зазначені в пункті 1.2., а Замовник - прийняти і оплатити такі послуги. 1.2. Надати послуги з проведення санітарних вибіркових рубок в Кам'янець-Подільському ПОНДВ (Майстерська дільниця №1,2), Наддністрянському ПОНДВ (Майстерська дільниця №3), Старо-Ушицькому ПОНДВ (Майстерська дільниця №3), НПП "Подільські Товтри".
- ID: UA-2025-12-25-014583-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27770463
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконавець зобов'язується у 2025 році надати послуги зазначені в пункті 1.2, а Замовн...×-
Виконавець зобов'язується у 2025 році надати послуги зазначені в пункті 1.2, а Замовник - прийняти і оплатити такі послуги. 1.2. Надати послуги з проведення санітарних вибіркових рубок в Кам'янець-Подільському ПОНДВ (Майстерська дільниця, № 1,2), Наддністрянському природоохоронному ПОНДВ (майстерська дільниця № 3), Староушицькому ПОНДВ відділенні №3, НПП "Подільські Товтри".
- ID: UA-2025-12-25-014319-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27770214
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Проведення заходів з поліпшення санітарного стану...×-
«77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів - проведення рубок формування і оздоровлення лісів в НПП «Подільські Товтри»
- ID: UA-2025-11-19-009798-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27183487
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги- ID: UA-2025-10-02-000802-a
- Дата створення : 02.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26616927
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконавець зобов'язується у 2025 році надати послуги зазначені в пункті 1.2., а Замов...×-
Виконавець зобов'язується у 2025 році надати послуги зазначені в пункті 1.2., а Замовник - прийняти і оплатити такі послуги. Надати послуги з проведення рубок догляду та формування лісів - прохідна рубка в Кам'янець-Подільському природоохоронному науково-дослідному відділенні (Майстерська дільниця № 1), НПП "Подільські Товтри", а саме: Кам'янець-Подільське ПОНДВ (Майстерська дільниця №1): Квартал 5 виділ 21 підвиділ 2, площа 12,8 га загальна маса 281 м3, в тому числі ліквідної 277 м3.
- ID: UA-2025-09-08-001461-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26354383
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля по предмету за кодом єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 - «77210000-5 –...×-
Закупівля по предмету за кодом єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 - «77210000-5 – Лісозаготівельні послуги»
- ID: UA-2025-07-21-004042-a
- Дата створення : 21.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25926778
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля по лісозаготівельних послугах за ДК 021-2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуг...×-
Закупівля по лісозаготівельних послугах за ДК 021-2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги (Лісозаготівельні послуги (НПП «Подільські Товтри»))
- ID: UA-2025-07-07-001478-a
- Дата створення : 07.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25805741
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги- ID: UA-2025-06-30-002931-a
- Дата створення : 30.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25744753
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконавець зобов'язується у 2025 році надати послуги зазначені пункти 1.2., а Замовни...×-
Виконавець зобов'язується у 2025 році надати послуги зазначені пункти 1.2., а Замовник - прийняти і оплатити такі послуги. Надати послуги з проведення рубки формування та оздоровлення лісів - догляду, а саме - прохідної рубки в Кам'янець-Подільському ПОНДВ (Майстерська дільниця №2), НПП "Подільські Товтри". Всього від проведення рубок буде заготовлено 342 м3, в тому числі ліквідної деревини 338 м3.
- ID: UA-2025-05-13-007268-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25283202
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Проведення заходів рубок формування та оздоровленн...×-
77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Проведення заходів рубок формування та оздоровлення лісів - догляду, проведення заходів з прохідних рубок на території НПП «Подільські Товтри»)
- ID: UA-2025-05-01-008684-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25168050
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля по предмету за кодом єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 - «77210000-5 –...×-
Закупівля по предмету за кодом єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 - «77210000-5 – Лісозаготівельні послуги».
- ID: UA-2025-04-08-005884-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24948306
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиЗавершена -