-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення рубок догляду та формування лісів – рубки догляду в Чемеровецькому, Кам'янець-Подільському (майстерська дільниця №1,2), Наддністрянському (майстерська дільниця № 3), Старо-Ушицькому (майстерська дільниця №3) ПОНДВ НПП «Подільські Товтри», (ДК 021:2015 77210000-5 лісозаготівельні послуги).
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-008353-a
Завершена
168 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4ff889b857fd4426bcfcc052866ae9c6
Внутрішній номер закупівлі:
30267144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-008353-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23832341
-
Адреса:
32301, Україна, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський, площа Польський ринок, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазур Оксана Олександрівна 380674676942 nppoksanamazur@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
168 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лісозаготівельні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
32301, Україна, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський, площа Польський ринок, 6
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гуменюк Віталій Ігорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3458303533
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, Слобідка-Рихтівська, вулиця Травнева, будинок 15
Ціна пропозиції
168 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:33
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
29e9687a713849c3b3e708613de11ec2
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-008353-a-a1
Постачальник:
ФОП Гуменюк Віталій Ігорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3458303533
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, Слобідка-Рихтівська, вулиця Травнева, будинок 15
Номер договору:
66
Сума договору:
168 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Лісозаготівельні послуги: 168 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний