-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з питань...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з питань визначення вартості будівельних робіт при застосуванні Програмного комплексу АВК-5 "Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації" та супровід протягом дії договору для 16 робочих місць (16 з підсистемою "Підрядник"))
- ID: UA-2026-08-31-002669-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235963
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постач...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постачання пакетів оновлення до комп'ютерної програми ІДС "БУДСТАНДАРТ")
- ID: UA-2026-07-30-007461-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29954257
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постач...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постачання пакетів оновлення до комп'ютерної програми "АС-4 ПВР+")
- ID: UA-2026-07-29-000293-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29935517
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги щодо над...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги щодо надання ліцензій на право річного користування антивірусним програмним продуктом)
- ID: UA-2026-07-28-009781-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29932344
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постач...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постачання пакетів оновлення до комп'ютерної програми "M.E.Doc")
- ID: UA-2026-06-11-008361-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29510001
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постач...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постачання пакету оновлення до комп'ютерної програми "Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів "Megapolis.Docnet")
- ID: UA-2026-06-05-008361-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29453155
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням (Послуги щод...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням (Послуги щодо надання ліцензій на право річного користування AutoCAD LТ Commercial Single-user Annual Subscription Renewal (057І1-006845-L846), 5 ліцензій)
- ID: UA-2026-03-20-005328-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28674207
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з технічн...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з технічної підтримки програмного забезпечення, програмного комплексу Автоекзаменатор "Охорона праці")
- ID: UA-2026-02-16-007481-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28315318
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Використання про...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Використання програмного продукту "Комп'ютерна програма "Faktor PRO")
- ID: UA-2026-01-30-006494-a
- Дата створення : 30.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28128717
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Надання інформац...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Надання інформаційних послуг)
- ID: UA-2025-12-15-021914-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27573688
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Надання (продовж...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Надання (продовження) ліцензії на право користування "Програмним комплексом MD OFFICЕ")
- ID: UA-2025-12-15-021592-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27573381
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з наданн...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з надання права користування програмним забезпеченням електронного документообігу "Вчасно")
- ID: UA-2025-10-23-009205-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26865441
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з техніч...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з технічної підтримкм програмного забезпечення, постачання нової бази даних програмного забезпечення програмного комплексу "Автоекзаменатор "Охорона праці"", а саме: НПАОП 0.00-1.75-15 "Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт")
- ID: UA-2025-09-23-012589-a
- Дата створення : 23.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26528216
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з наданн...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з надання права користування програмним забезпеченням електронного документообігу «Вчасно»)
- ID: UA-2025-09-19-011476-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26497290
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з наданн...×-
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з надання права користування програмним забезпеченням електронного документообігу "Вчасно")
- ID: UA-2025-09-18-010217-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26480573
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямТорги відміненоТорги відмінено -