• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з постачання пакетів оновлення до комп'ютерної програми "M.E.Doc")

категорія замовника відповідно до пункту 3 частини 4 статті 2 ЗУ «Про публічні закупівлі»

Завершена

24 960.00 UAH з ПДВ
Номер: 3f5f6249c7a14d58bc7f8cb1619a4972
Внутрішній номер закупівлі: 29510001
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-11-008361-a   
Замовник: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
Контактна особа: Асамова Оксана Миколаївна 380459343263 o.asamova@chnpp.gov.ua http://www.chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 24 960.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2026 14:24 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2026 14:24 - 19.06.2026 09:00
Аукціон: з 22.06.2026 12:40
Період кваліфікації: 19.06.2026 09:00 - 25.06.2026 11:33
Період завантаження договору: 01.07.2026 00:00 - 11.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 960.00 Послуги з постачання пакетів оновлення до комп’ютерної програми «M.E.Doc»