-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредито...×-
Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
- ID: UA-2026-08-04-005072-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29985513
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання робіт з розширення сфери акредитації ОРГАНУ З СЕРТИФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО...×-
Послуги з виконання робіт з розширення сфери акредитації ОРГАНУ З СЕРТИФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ"на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17021-1:2017 «Оцінка відповідності Вимоги до органів, що здійснюють аудит і сертифікацію систем менеджменту – Частина 1: Вимоги» та додаткового стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019 «Оцінка відповідності. Вимоги до роботи різних типів органів з інспектування»
- ID: UA-2026-08-04-000424-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29980879
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання робіт з розширення сфери акредитації ОРГАНУ З СЕРТИФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО...×-
Послуги з виконання робіт з розширення сфери акредитації ОРГАНУ З СЕРТИФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ"
- ID: UA-2026-07-28-000976-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29923531
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредито...×-
Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
- ID: UA-2026-07-27-004442-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29915095
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредито...×-
Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
- ID: UA-2026-07-14-006884-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29809823
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання робіт з розширення сфери акредитації: прийняття рішення ВИПРОБУВАЛЬНОГ...×-
Послуги з виконання робіт з розширення сфери акредитації: прийняття рішення ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
- ID: UA-2026-07-08-005663-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29760396
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання роботи з прийняття рішення щодо моніторингу за відповідністю акредитованого орга...×-
Виконання роботи з прийняття рішення щодо моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності Органу з сертифікації ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ" вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду на відповідність вимогам стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2019 "Оцінювання відповідності. Вимоги до органів, що сертифікують продукцію, процеси та послуги" та додаткового стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019 «Оцінка відповідності. Вимоги до роботи різних типів органів з інспектування»
- ID: UA-2026-06-01-004128-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29392504
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання роботи з прийняття рішення щодо моніторингу за відповідністю акредитованого орга...×-
Виконання роботи з прийняття рішення щодо моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності Органу з сертифікації ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ" вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду на відповідність вимогам стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2019 "Оцінювання відповідності. Вимоги до органів, що сертифікують продукцію, процеси та послуги" та додаткового стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019 «Оцінка відповідності. Вимоги до роботи різних типів органів з інспектування»
- ID: UA-2026-05-20-002898-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29278845
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідно...×-
Виконання роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
- ID: UA-2026-05-14-009355-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29225913
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповіднос...×-
Виконання роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
- ID: UA-2026-05-04-006540-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29104073
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання робіт з розширення сфери акредитації ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕ...×-
Послуги з виконання робіт з розширення сфери акредитації ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
- ID: UA-2026-03-27-003423-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28748543
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання робіт з внесення змін, що стосуються акредитації органу з оцінки відпо...×-
Послуги з виконання робіт з внесення змін, що стосуються акредитації органу з оцінки відповідності ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
- ID: UA-2026-03-27-001948-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28747059
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання робіт з акредитації: аналіз звіту самооцінки органу з оцінки відповідн...×-
Послуги з виконання робіт з акредитації: аналіз звіту самооцінки органу з оцінки відповідності ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
- ID: UA-2026-03-12-004186-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28581505
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виконання робіт з акредитації проведенням спостереження за оцінюванням, що прово...×-
Послуги з виконання робіт з акредитації проведенням спостереження за оцінюванням, що проводить орган з оцінки відповідності - Органу з сертифікації ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ"
- ID: UA-2025-12-01-001760-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27328527
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповіднос...×-
Виконання роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності Органу з сертифікації ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ" вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду на відповідність вимогам стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2019 "Оцінювання відповідності. Вимоги до органів, що сертифікують продукцію, процеси та послуги" та додаткового стандарту ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019 «Оцінка відповідності. Вимоги до роботи різних типів органів з інспектування»
- ID: UA-2025-11-06-003118-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27019661
ДК 021:2015: 71730000-4 Послуги промислового контролюЗавершена -