-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»
Тендер Prozorro UA-2026-07-27-004442-a
Торги не відбулися
27 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ddaa4b6db74c4f93a8241c22441382ce
Внутрішній номер закупівлі:
29915095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-27-004442-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181535
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Строкатої Ніни, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Долінська Тетяна Анатоліївна +380487407124 pev@undirt.com.ua http://undirt.ddns.net/drupal6/
Класифікатор ДК 021:2015:
71730000-4 Послуги промислового контролюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
27 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.07.2026 12:18 - 01.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2026 12:18 - 04.08.2026 10:00
Аукціон:
з 05.08.2026 11:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 000.00 Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ РАДІО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ» на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»