-
-
Відкриті торги
-
КЕП
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з техніч...×-
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань) 71.20.12-00.00 Випробування газових балонів автотранспортних засобів
- ID: UA-2016-08-01-000373-b
- Дата створення : 01.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 164237
ДК 021:2015: 71632000-7 Послуги з технічних випробуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з техніч...×-
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування (71632000-7 Послуги з технічних випробувань 71.20.12-00.00 Випробування вантажопідіймальної техніки КірМЕМ
- ID: UA-2016-08-01-000125-a
- Дата створення : 01.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 163727
ДК 021:2015: 71632000-7 Послуги з технічних випробуваньЗавершена -