-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 – 71630000-3- Послуги з технічного огляду та...×-
Код Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 – 71630000-3- Послуги з технічного огляду та випробувань ( послуги з проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів )
- ID: UA-2026-07-01-002696-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29701751
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( Надання послуг...×-
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( Надання послуг з діагностики обладнання 0
- ID: UA-2026-05-28-012063-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29375550
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( послуги з проход...×-
ДК 021-2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( послуги з проходження обов'язкового технічного контролю транспортних засобів )
- ID: UA-2025-07-30-007828-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26011888
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( послуги з обов...×-
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( послуги з обов'язкового технічного контролю транспортних засобів )
- ID: UA-2025-07-30-006555-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26010607
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( надання послуг...×-
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( надання послуг з діагностики обладнання )
- ID: UA-2025-07-04-003389-a
- Дата створення : 04.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25795866
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( повірка лабора...×-
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( повірка лабораторних приладів )
- ID: UA-2025-06-17-002224-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25620985
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( діагностика по...×-
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( діагностика повітродувки з виїздом спеціаліста )
- ID: UA-2025-03-04-000176-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24595803
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( послуги з пров...×-
ДК 021-2015 код 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань ( послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів )
- ID: UA-2025-01-28-011405-a
- Дата створення : 28.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24213503
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів (ДК 021:2015:7...×-
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів (ДК 021:2015:71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань)
- ID: UA-2024-07-25-006747-a
- Дата створення : 25.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22156316
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з пов...×-
код ДК 021:2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань (Послуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, калібрування, визначення метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки та/або випробувального обладнання)
- ID: UA-2024-07-05-000206-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22000830
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань (Повірка лабор...×-
код ДК 021:2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань (Повірка лабораторних приладів)
- ID: UA-2024-06-27-007707-a
- Дата створення : 27.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21947472
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань(Лабораторні...×-
ДК 021:2015 код - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань(Лабораторні і випробувальні роботи, перевірка стану заземлюючих пристроїв електрообладнання, перевірка переносного електричного інструменту)
- ID: UA-2023-11-01-000266-a
- Дата створення : 01.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19472172
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів (ДК 021:2015:7...×-
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів (ДК 021:2015:71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань)
- ID: UA-2023-07-18-010937-a
- Дата створення : 18.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18436385
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань (Повірка лабор...×-
код ДК 021:2015 - 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань (Повірка лабораторних приладів)
- ID: UA-2023-06-29-000330-a
- Дата створення : 29.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18269244
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код:71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань (Повірка лаборат...×-
ДК 021:2015 код:71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань (Повірка лабораторних приладів)
- ID: UA-2023-03-24-003042-a
- Дата створення : 24.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17328471
Комунальне підприємство "Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" ЄДРПОУ: 19422525ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -