-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Експертне обстеження, технічний огляд вантажопідіймальних машин, механізмів, устаткуван...×-
Експертне обстеження, технічний огляд вантажопідіймальних машин, механізмів, устаткування код ДК 021:2015: 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань
- ID: UA-2026-04-21-009783-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28980002
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення експертного обстеження обладнання- ID: UA-2026-04-20-003945-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28961126
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Державна повірка засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-02-25-002248-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28419404
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування та ремонту вагового обладнання- ID: UA-2025-11-04-015256-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26997794
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по випробуванню діелектричних рукавиць- ID: UA-2025-09-17-008654-a
- Дата створення : 17.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26463698
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертного обстеження котла КВ ГМ-20-150- ID: UA-2025-08-12-006939-a
- Дата створення : 12.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26115952
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення експертного обстеження, технічний огляд: вантажопідіймальних кранів, автопідйом...×-
Проведення експертного обстеження, технічний огляд: вантажопідіймальних кранів, автопідйомника телескопічного (71631100-1 Послуги з технічного огляду обладнання)
- ID: UA-2025-05-21-009908-a
- Дата створення : 21.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25370062
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з первинного технічного огляду автомобільного крану з оформленням відповідних доку...×-
Послуга з первинного технічного огляду автомобільного крану з оформленням відповідних документів
- ID: UA-2025-05-20-013909-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25359134
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і повірка газового обладнання- ID: UA-2025-05-13-012699-a
- Дата створення : 13.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25288523
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення експертного обстеження (технічного діагностування) з випробуванням, періодично...×-
Проведення експертного обстеження (технічного діагностування) з випробуванням, періодичного технічного огляду обладнання що працює під тиском на предмет можливості їх експлуатувати
- ID: UA-2025-02-26-010873-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24553628
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання та технічного обслуговування внутрішніх і зовнішніх електромереж згідн...×-
Послуги з утримання та технічного обслуговування внутрішніх і зовнішніх електромереж згідно номенклатурного переліку
- ID: UA-2025-02-14-000156-a
- Дата створення : 14.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24427785
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга повірки обладнання котелень- ID: UA-2024-12-17-014258-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23722529
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повірка коректорів об’ємної витрати газу лічильників газу Флоутек –ТМ-2-3-4Т та ОЕ-VT-50 (...×-
Повірка коректорів об’ємної витрати газу лічильників газу Флоутек –ТМ-2-3-4Т та ОЕ-VT-50 (ДК 021:2015-71632000-7 Послуги з технічних випробувань.)
- ID: UA-2024-03-28-002053-a
- Дата створення : 28.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21145160
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання та технічного обслуговування внутрішніх та зовнішніх електромереж- ID: UA-2024-03-08-001305-a
- Дата створення : 08.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20965298
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повірка засобів вимірювальної техніки (71632000-7 «Послуги з технічних випробувань)- ID: UA-2024-02-27-001353-a
- Дата створення : 27.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20862023
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" ЄДРПОУ: 03356571ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -