-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Експертне обстеження, технічний огляд вантажопідіймальних машин, механізмів, устаткування код ДК 021:2015: 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань
Тендер Prozorro UA-2026-04-21-009783-a
Завершена
61 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
d176df28561e45eabdfd50efd19c7dd5
Внутрішній номер закупівлі:
28980002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-21-009783-a
Замовник:
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356571
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький,, вул. Чорнобрового Миколи професора, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Олександрівна Коржик +380673130533 tender@teplo.km.ua http://www.teplo.km.ua//
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
61 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2026 15:40 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2026 15:40 - 29.04.2026 00:00
Аукціон:
29.04.2026 11:11 - 29.04.2026 11:46
Період кваліфікації:
29.04.2026 11:46 - 06.05.2026 14:03
Період завантаження договору:
12.05.2026 00:00 - 22.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴61 200.00 Експертне обстеження, технічний огляд вантажопідіймальних машин, механізмів, устаткування код ДК 021:2015: 71630000-3 - Послуги з технічного огляду та випробовувань