-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд по об'єкту: «Капітальний ремонт терапевтичного відділу (літ. Г) у г...×-
Авторський нагляд по об'єкту: «Капітальний ремонт терапевтичного відділу (літ. Г) у громадському будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами Долинської багатопрофільної лікарні по вул. Грицей Оксани, 15 у м. Долина Калуського району Івано-Франківської області»
- ID: UA-2026-05-07-003576-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29145902
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: «Капітальний ремонт терапевтичного в...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: «Капітальний ремонт терапевтичного відділу (літ. Г) у громадському будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами Долинської багатопрофільної лікарні по вул. Грицей Оксани, 15 у м. Долина Калуського району Івано-Франківської області» в рамках реалізації проекту “Долина та Бая Спріє сприяють зміцненню здоров'я мешканців” (ID проекту - ROUA00063, акронім - U4Health)
- ID: UA-2026-02-25-006810-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28423928
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд по об'єкту: «Реставрація та реставраційний ремонт будівлі, дитячої...×-
Авторський нагляд по об'єкту: «Реставрація та реставраційний ремонт будівлі, дитячої міської лікарні (Центр здоров'я дитини КНП “Долинська багатопрофільна лікарня”), памʼятки архітектури місцевого значення, охоронний №1201, по вул. Омеляна Антоновича, 23 в м. Долина Калуського району Івано-Франківської області»
- ID: UA-2025-11-12-005028-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27090352
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: «Реставрація та реставраційний ремон...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: «Реставрація та реставраційний ремонт будівлі, дитячої міської лікарні (Центр здоров'я дитини КНП “Долинська багатопрофільна лікарня”), памʼятки архітектури місцевого значення, охоронний №1201, по вул. Омеляна Антоновича, 23 в м. Долина Калуського району Івано-Франківської області» в рамках реалізації проєкту «SOS дбаємо про здоров’я дітей» (SOS4Children), PLUA.02.01-IP.01-0042/23-00
- ID: UA-2025-09-29-011684-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26589876
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: «Реставрація та реставраційний ремон...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: «Реставрація та реставраційний ремонт будівлі, дитячої міської лікарні (Центр здоров'я дитини КНП “Долинська багатопрофільна лікарня”), памʼятки архітектури місцевого значення, охоронний №1201, по вул. Омеляна Антоновича, 23 в м. Долина Калуського району Івано-Франківської області» в рамках реалізації проєкту «SOS дбаємо про здоров’я дітей» (SOS4Children), PLUA.02.01-IP.01-0042/23-00
- ID: UA-2025-08-29-008647-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26283579
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за роботами проведеними Підрядником на об'єкті: «Будівництво гібридн...×-
Технічний нагляд за роботами проведеними Підрядником на об'єкті: «Будівництво гібридної сонячної електростанції для власного споживання на будівлі Центру здоров'я дитини КНП "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської міської ради по вул. Антоновича, 23 в м. Долина, Калуського району, Івано-Франківської області»
- ID: UA-2025-02-26-001231-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24544148
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд по об'єкту: «Будівництво гібридної сонячної електростанції для влас...×-
Авторський нагляд по об'єкту: «Будівництво гібридної сонячної електростанції для власного споживання на будівлі Центру здоров'я дитини КНП "Долинська багатопрофільна лікарня" Долинської міської ради по вул. Антоновича, 23 в м. Долина, Калуського району, Івано-Франківської області»
- ID: UA-2025-01-29-003305-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24225745
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд по об'єкту: «Будівництво гібридної сонячної електростанції для влас...×-
Авторський нагляд по об'єкту: «Будівництво гібридної сонячної електростанції для власного споживання на будівлі ЗДО «Золота рибка» по вул. С. Бандери, 6 в м. Долина, Калуського району, Івано-Франківської області»
- ID: UA-2025-01-29-000574-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24223038
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт по об'єкту: "Додаткові роботи по капітально...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт по об'єкту: "Додаткові роботи по капітальному ремонту поліклінічного відділення КНП "Долинської багатопрофільної лікарні" по вул. О. Грицей, 15 в м. Долина Калуського району Івано-Франківської області в рамках міжнародного проекту «Співпраця задля покращення медичного обслуговування в Долині та Бая-Спріє», 2SOFT/4.1/162, CIMS"
- ID: UA-2023-05-24-013543-a
- Дата створення : 24.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17884635
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкту: "Капітальний ремонт поліклінічн...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкту: "Капітальний ремонт поліклінічного відділення КНП "Долинська багатопрофільна лікарня" по вул. О. Грицей, 15 в м. Долина Івано-Франківської області в рамках міжнародного проекту «Співпраця задля покращення медичного обслуговування в Долині та Бая-Спріє», 2SOFT/4.1/162, CIMS
- ID: UA-2023-04-24-008975-a
- Дата створення : 24.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17567946
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту кабінетів адміністративного будинку Долин...×-
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту кабінетів адміністративного будинку Долинської міської ради по пр. Незалежності, 5 в м. Долина
- ID: UA-2021-07-20-008987-b
- Дата створення : 20.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10789695
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт приміщень К...×-
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: "Капітальний ремонт приміщень КНП "Центру первинної медичної допомоги" по вул. О. Грицей, 15 в м. Долина Івано-Франківської області в рамках міжнародного проекту «Співпраця задля покращення медичного обслуговування в Долині та Бая-Спріє», 2SOFT/4.1/162, CIMS
- ID: UA-2021-07-20-001258-b
- Дата створення : 20.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10776314
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту кабінетів адміністративного будинку Долин...×-
Технічний нагляд за виконанням поточного ремонту кабінетів адміністративного будинку Долинської міської ради по пр. Незалежності, 5 в м. Долина
- ID: UA-2021-06-23-013511-c
- Дата створення : 23.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10459381
Долинська міська рада ЄДРПОУ: 04054317ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -