-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: «Реставрація та реставраційний ремонт будівлі, дитячої міської лікарні (Центр здоров'я дитини КНП “Долинська багатопрофільна лікарня”), памʼятки архітектури місцевого значення, охоронний №1201, по вул. Омеляна Антоновича, 23 в м. Долина Калуського району Івано-Франківської області» в рамках реалізації проєкту «SOS дбаємо про здоров’я дітей» (SOS4Children), PLUA.02.01-IP.01-0042/23-00
Тендер Prozorro UA-2025-08-29-008647-a
Закупівля проводиться для реалізації проєкту Номер: PLUA.02.01-IP.01-0042/23 Назва: «SOS дбаємо про здоров’я дітей» (SOS4Children) в рамках Програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027, що співфінансується Європейським Союзом через Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща (Грантовий контракт № PLUA.02.01-IP.01-0042/23-00), на виконання програми розвитку міжнародного співробітництва, туризму, інвестиційної та проєктної діяльності на 2022-2025 роки, затверджену рішенням міської ради від 18.11.2021 № 1125-17/2021 (зі змінами) та програми розвитку міжнародного співробітництва та проектної діяльності на 2026-2028 роки, затверджену рішенням міської ради від 11.07.2025 № 4214-58/2025.
Торги відмінено
801 807.00
UAH без ПДВ
Номер:
5421b40fd7d643b3b44fbccbc6401900
Внутрішній номер закупівлі:
26283579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-29-008647-a
Замовник:
Долинська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054317
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, м. Долина, просп. Незалежності, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Лютан +380993702710 zakupkydmr@ukr.net https://rada-dolyna.gov.ua/
Організація-донор:
Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща
×
-
Ідентифікатор:
PL-REGON 140315583
-
Адреса:
00-926, Республіка Польща, Masovian, Warsaw, 2 Wspólna St., 4
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
801 807.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.08.2025 16:00 - 10.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.08.2025 16:00 - 13.09.2025 00:00
Аукціон:
з 15.09.2025 13:58
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
7f5bc2aaed694c889ce0febb77800b05
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відпала потреба у зв’язку з продовженням строку подання тендерних пропозицій на закупівлю робіт та неможливістю визначення календарного графіка виконання робіт.
Період оскарження:
10.09.2025 16:02 - 21.09.2025 00:00
Дата опублікування:
10.09.2025 16:02
Дата виконання:
21.09.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴801 807.00 Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: «Реставрація та реставраційний ремонт будівлі, дитячої міської лікарні (Центр здоров'я дитини КНП “Долинська багатопрофільна лікарня”), памʼятки архітектури місцевого значення, охоронний №1201, по вул. Омеляна Антоновича, 23 в м. Долина Калуського району Івано-Франківської області» в рамках реалізації проєкту «SOS дбаємо про здоров’я дітей» (SOS4Children), PLUA.02.01-IP.01-0042/23-00