• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Авторський нагляд по об'єкту: «Реставрація та реставраційний ремонт будівлі, дитячої міської лікарні (Центр здоров'я дитини КНП “Долинська багатопрофільна лікарня”), памʼятки архітектури місцевого значення, охоронний №1201, по вул. Омеляна Антоновича, 23 в м. Долина Калуського району Івано-Франківської області»

Завершена

247 420.00 UAH без ПДВ
Номер: a2e734a1b7184473aa4835be2c592a72
Внутрішній номер закупівлі: 27090352
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-12-005028-a   
Замовник: Долинська міська рада
Контактна особа: Ірина Лютан +380993702710 zakupkydmr@ukr.net https://rada-dolyna.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до статті 11 Закону України «Про архітектурну діяльність» під час будівництва об’єкта архітектури здійснюється авторський нагляд та технічний нагляд. Авторський нагляд здійснюється архітектором – автором проекту об’єкта архітектури, іншими розробниками затвердженого проекту або уповноваженими ними особами. Авторський нагляд здійснюється відповідно до законодавства та договору із замовником. Відповідно до пункту 2 Порядку здійснення авторського нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007 № 903, Авторський нагляд здійснюється архітектором - автором проекту об'єкта архітектури, іншими розробниками затвердженого проекту або уповноваженими особами (далі - генеральний проектувальник) відповідно до законодавства та договору із замовником (забудовником) протягом усього періоду будівництва і передбачає контроль за відповідністю будівельно-монтажних робіт проекту. Пунктом 3.2.2 ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014 «Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом» визначено, що договір на здійснення авторського нагляду - документ, який регулює взаємовідносини між генеральним проектувальником (проектувальником) і замовником, установлює їх права і обов’язки щодо здійснення авторського нагляду під час будівництва. Автором затвердженої проектної документації «Реставрація та реставраційний ремонт будівлі, дитячої міської лікарні (Центр здоров'я дитини КНП "Долинська багатопрофільна лікарня"), памʼятки архітектури місцевого значення, охоронний №1201, по вул. Омеляна Антоновича, 23 в м. Долина Калуського району Івано-Франківської області» є Приватне підприємство "ПРОФІЛЬ-М". Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей.
Очікувана вартість: 247 420.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Авторський нагляд по об'єкту: «Реставрація та реставраційний ремонт будівлі, дитячої міської лікарні (Центр здоров'я дитини КНП “Долинська багатопрофільна лікарня”), памʼятки архітектури місцевого значення, охоронний №1201, по вул. Омеляна Антоновича, 23 в м. Долина Калуського району Івано-Франківської області»
Код ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.07.2026
Місце постачання 77500, Україна, Івано-Франківська область, м. Долина, вул. Омеляна Антоновича, 23 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОФІЛЬ-М"
Ціна пропозиції 247 420.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.11.2025 11:33
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 13830ba36e3e45029d6d97521304ed4d
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-12-005028-a-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОФІЛЬ-М"
Номер договору: 181
Сума договору: 247 420.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Авторський нагляд по об'єкту: «Реставрація та реставраційний ремонт будівлі, дитячої міської лікарні (Центр здоров'я дитини КНП “Долинська багатопрофільна лікарня”), памʼятки архітектури місцевого значення, охоронний №1201, по вул. Омеляна Антоновича, 23 в м. Долина Калуського району Івано-Франківської області»: 247 420.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.11.2025 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 12.11.2025 10:57
Статус:
Підписаний
PDF
Договір № 181 від 12.11.2025.PDF
PDF
ДУ від 31.07.2026 № 1.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
ДУ від 31.08.2026 № 2.PDF
p7s
sign.p7s