-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код CPV 71330000-0 по ДК 021:2015 Інженерні послуги різні (Послуги з завантаження переміщ...×-
Код CPV 71330000-0 по ДК 021:2015 Інженерні послуги різні (Послуги з завантаження переміщення та розвантаження шунтуючого реактора при виконанні капітального ремонту). РПЗ - 2.29.
- ID: UA-2026-08-31-001104-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234355
ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Позаплановий виклик інженера- ID: UA-2026-08-28-011149-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230570
Державне підприємство водних шляхів "Укрводшлях" ЄДРПОУ: 03150102ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інженерний супровід при виконанні робіт з оцінки силових впливів приєднаних до ЦВТ трубопр...×-
Інженерний супровід при виконанні робіт з оцінки силових впливів приєднаних до ЦВТ трубопроводів
- ID: UA-2026-08-18-003368-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30113235
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніКваліфікаціявід початку періоду пройшло 3 робочих дні
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підготовки і видачі технічних умов №002/ТУ-9636 з теплопостачання об’єкта за адр...×-
Послуги з підготовки і видачі технічних умов №002/ТУ-9636 з теплопостачання об’єкта за адресою вул. Амосова, 6
- ID: UA-2026-08-07-000154-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30018428
ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги на збір пропозицій постачальників будівельної продукції для виконання...×-
Інформаційні послуги на збір пропозицій постачальників будівельної продукції для виконання аналізу цін для проекту будівництва «Капітальний ремонт РП-0,4 кВ та підключення автоматичної дизельної електростанції ДО «Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка» в м.Івано-Франківську на вул.Незалежності, 42»
- ID: UA-2026-08-06-005483-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30011613
Державна організація "Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка" ЄДРПОУ: 02225447ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення робіт з узгодження робочих креслень і проєктної документації шляхом звірення зі...×-
Проведення робіт з узгодження робочих креслень і проєктної документації шляхом звірення зі схемами проходження пкл, кл 04-6кв без виїзду на місце проведення робіт по «Реконструкція системи водопостачання будівлі Комунального некомерційного підприємства «Міський центр первинної медико – санітарної допомоги» Самарівської міської ради за адресою: Дніпропетровська обл., Самарівський район, м. Самар, вул. Гідності, 40»
- ID: UA-2026-07-21-000414-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29862014
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37734221ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення робіт з узгодження робочих креслень і проєктної документації шляхом звірення зі...×-
Проведення робіт з узгодження робочих креслень і проєктної документації шляхом звірення зі схемами проходження пкл, кл 04-6кв без виїзду на місце проведення робіт по «Реконструкція системи водопостачання будівлі Комунального некомерційного підприємства «Міський центр первинної медико – санітарної допомоги» Самарівської міської ради за адресою: Дніпропетровська обл., Самарівський район, м. Самар, вул. Українська,12»
- ID: UA-2026-07-21-000353-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29861951
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37734221ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення первинної технічної інвентаризації нежитлової будівлі (приміщення) з виготовлен...×-
Проведення первинної технічної інвентаризації нежитлової будівлі (приміщення) з виготовленням технічного паспорта на будівлю гаража та будівлю майстерні поліклініки №6, що перебуває на балансі комунального підприємства "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради за адресою Хмельницька обл., м.Хмельницький, вул.Прибузька,18
- ID: UA-2026-07-09-008312-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29775091
Комунальне підприємство "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 42980032ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71330000-0 Інженерні послуги різні (Надання послуг з шеф-нагляду за демон...×-
ДК 021:2015 код 71330000-0 Інженерні послуги різні (Надання послуг з шеф-нагляду за демонтажем/монтажем, проведення випробування генераторного та гідротурбінного обладнання, а також його обстеження для визначення технічного стану та ремонтопридатності для філій ПрАТ «Укргідроенерго»)
- ID: UA-2026-07-02-002586-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29711858
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Діагностика аналізатора кількості частинок PAMAS S50P- ID: UA-2026-06-30-014309-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29697427
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення технічної інвентаризації (повторної) об’єктів нерухомого майна Дніпро...×-
Послуги з проведення технічної інвентаризації (повторної) об’єктів нерухомого майна Дніпровського державного університету внутрішніх справ за адресою пр. Науки 26, м. Дніпро
- ID: UA-2026-06-30-014202-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29697330
Дніпровський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571446ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проектування розділу розрахунку часу евакуації на об’єкті: «ДП «Міжнародний аеро...×-
Послуги з проектування розділу розрахунку часу евакуації на об’єкті: «ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» за адресою: м.Львів, аеропорт ЦА
- ID: UA-2026-06-26-006928-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29664533
ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з оцінки відповідності вимогам Технічних регламентів (Лоти)- ID: UA-2026-06-11-008558-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29510201
ДК 021:2015: 71336000-2 Допоміжні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облаштування установок замовника- ID: UA-2026-06-08-012662-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29471259
Інститут відновлюваної енергетики НАН України ЄДРПОУ: 26476029ДК 021:2015: 71336000-2 Допоміжні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення поточної технічної інвентаризації та внесення поточних змін в нежитлову будівлю...×-
Проведення поточної технічної інвентаризації та внесення поточних змін в нежитлову будівлю (приміщення) з виготовленням технічного паспорта на частину будівлі поліклініки №6, що перебуває на балансі комунального підприємства "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради за адресою Хмельницька обл., м.Хмельницький, вул.Прибузька,18; Внесення даних інвентаризації в Єдину державну електронну систему у сфері будівництва будівлі поліклініки №6 (стоматологічної), що перебуває на балансі комунального підприємства "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради за адресою Хмельницька обл., м.Хмельницький, вул.Прибузька,18
- ID: UA-2026-06-05-005194-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29450012
Комунальне підприємство "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 42980032ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніЗавершена -