• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з проведення технічної інвентаризації (повторної) об’єктів нерухомого майна Дніпровського державного університету внутрішніх справ за адресою пр. Науки 26, м. Дніпро

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації

Торги відмінено

371 237.33 UAH з ПДВ
Номер: f49233f4e397469989c2ed8ca2a86094
Внутрішній номер закупівлі: 29697330
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-014202-a   
Замовник: Дніпровський державний університет внутрішніх справ
Контактна особа: Олена Шевченко +380664887363 tender.dduvs@gmail.com http://dduvs.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 371 237.33 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 17:25 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 17:25 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: 08.07.2026 13:16 - 08.07.2026 13:51
Період кваліфікації: з 08.07.2026 13:51

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 5a994720714742c2919fe180387fa508
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: ПРОТОКОЛ ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ « 10 » липня 2026 р. № 929 м. Дніпро Порядок денний: 1. Про прийняття рішення про відміну процедури закупівлі відкриті торги з особливостями, предмет закупівлі - Послуги з проведення технічної інвентаризації (повторної) об’єктів нерухомого майна Дніпровського державного університету внутрішніх справ за адресою пр. Науки 26, м. Дніпро за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 71330000-0 Інженерні послуги різні (далі – Закупівля) на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості). 2. Про зазначення в електронній системі закупівель підстави для відміни процедури щодо Закупівлі. Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: № UA-2026-06-30-014202-a Під час розгляду першого питання порядку денного: Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: Відповідно до доповідної записки підрозділу ініціатора закупівлі виникли непередбачувані обставини, а саме: у зв'язку з оптимізацією використання бюджетних коштів та зміною технічного стану окремих об'єктів нерухомого майна Дніпровського державного університету внутрішніх справ (далі – Університет) за адресою: м. Дніпро, пр. Науки, 26, виникла потреба в перегляді кількісних показників предмета закупівлі «Послуги з проведення технічної інвентаризації (повторної) об’єктів нерухомого майна Дніпровського державного університету внутрішніх справ за адресою пр. Науки 26, м. Дніпро» ( UA-2026-06-30-014202-a). Станом на 09.07.2026 результатом технічного обстеження визнані аварійними, непридатними для подальшої експлуатації та підлягають списанню з балансу Університету цілісним комплексом будівель з їх подальшим ліквідаційним демонтажем (знесенням) наступні об’єкти нерухомості: - К.Т.П. (майстерня) (літ.Ц-1), інв. № 101310005, площа 149,9 кв.м; - П.Т.О.Р. (майстерня) (літ.Ч-1), інв. № 101310015, площа 653,0 кв.м; - Гараж холодний (літ.Ш-1), інв. № 101310002, площа 800,5 кв.м; - Гараж-сховище (літ.Щ-1), інв. № 101310001, площа 1287,6 кв.м. Відповідно до ст. 7 Бюджетного кодексу України, одним із ключових принципів бюджетної системи є принцип ефективності та результативності, що зобов'язує розпорядників бюджетних коштів досягати запланованих цілей за залучення найменшого обсягу коштів. Витрачання коштів на виготовлення 4 (чотирьох) окремих повноцінних технічних паспортів на об'єкти, які офіційно визнані аварійними та припиняють своє існування, є неефективним та суперечить вимогам фінансового контролю. Механізм списання об'єктів державної власності регламентується Порядком списання об'єктів державної власності, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 № 1314. Згідно з Порядком, для зняття аварійного майна з обліку та отримання дозволу на знесення, балансоутримувач зобов'язаний зафіксувати загальні лінійні параметри ліквідованого майна. Відповідно до Порядку проведення технічної інвентаризації (Постанова КМУ від 12.05.2023 № 488), у разі якщо господарські та допоміжні будівлі (майстерні, гаражі) складають єдиний функціональний або лінійний ряд, що підлягає ліквідації, допускається формування одного технічного паспорта на комплекс будівель. Це забезпечує наявність обов'язкового цифрового сліду в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) з присвоєнням реєстраційного номера, що є достатнім для підтвердження факту наявності споруд перед їх демонтажем та подальшого внесення відомостей про їх знищення до Державного реєстру речових прав (ДРРП). Згідно з чинним закупівельним законодавством - закупівля відповідно до Особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби, та з урахуванням, зокрема, максимальної економії. Уповноваженою особою було проаналізовано можливість усунення вказаних порушень. Проте усунення виявлених порушень законодавства неможливе, оскільки відповідно до етапу на якому знаходиться закупівля Замовник технічно не може вносити зміни до Оголошення та, відповідно, не може внести зміни й до Тендерної документації Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити, оскільки технічно неможливо виправити план закупівлі (змінити очікувану вартість закупівлі), на підставі якого оголошено закупівлю. У тому числі, оскільки пройшов аукціон - технічно неможливо внести зміни до Тендерної документації та зменшити обсяги закупівлі, зазначені у Оголошенні. Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень; Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні. Під час розгляду другого питання порядку денного: Згідно з пунктом 50 Особливостей у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення. Таким чином, необхідно зазначити в електронній системі закупівель підстави для відміни Закупівлі. ВИРІШИЛА: 1. Відмінити Закупівлю на підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей. 2. Зазначити в електронній системі закупівель підстави для відміни Закупівлі.
Період оскарження: 10.07.2026 15:22 - 21.07.2026 00:00
Дата опублікування: 10.07.2026 15:22
Дата виконання: 21.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴371 237.33 Послуги з проведення технічної інвентаризації (повторної) об’єктів нерухомого майна Дніпровського державного університету внутрішніх справ за адресою пр. Науки 26, м. Дніпро