-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт фасаду Ліцею №80, бульв. Миколи Міхновського, 12-Б (підготовка об’єкті...×-
«Капітальний ремонт фасаду Ліцею №80, бульв. Миколи Міхновського, 12-Б (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) за адресою: м. Київ, бул. М. Міхновського 12б» Коригування, ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування.
- ID: UA-2025-12-17-021965-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27624846
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: ДК 021:2015 71320000-7...×-
Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування на « Капітальний ремонт фасаду (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) закладу дошкільної освіти № 46 за адресою: вул. Шовковична, 44-Б, у Печерському районі міста Києва »
- ID: UA-2025-10-01-011727-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26614972
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: ДК 021:2015 71320000-7...×-
Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування «Капітальний ремонт (заміна вікон) (підготовка до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) в Ліцеї № 171 Лідер Печерського району міста Києва вул. Лейпцизька,11 А.»
- ID: UA-2025-10-01-011471-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26614717
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення комплексної експертизи проекту «Капітальний ремонт покрівлі Ліцею №109 ім. Т.Г....×-
Проведення комплексної експертизи проекту «Капітальний ремонт покрівлі Ліцею №109 ім. Т.Г. Шевченка вул. Панаса Мирного, 24 (підготовка об'єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження)», ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування.
- ID: UA-2025-05-08-013160-a
- Дата створення : 08.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25245223
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
роботи по проведенню комплексної експертизи проекту: «Капітальний ремонт фасаду Ліцею №80,...×-
роботи по проведенню комплексної експертизи проекту: «Капітальний ремонт фасаду Ліцею №80, бульв. Миколи Міхновського, 12-Б (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) за адресою: м. Київа, бул. Миколи Міхновського, 12б», ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2025-04-15-010947-a
- Дата створення : 15.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25025767
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування “Коригування проєктно-кошторисно...×-
ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування “Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва»”
- ID: UA-2025-04-09-014034-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24971188
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування “Коригування проєктно-кошторис...×-
ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування “Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва»”
- ID: UA-2025-04-08-005519-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24947921
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт по...×-
Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт покрівлі Ліцею №109 ім.Т.Г. Шевченка вул. Панаса Мирного, 24 (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження)», ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2025-03-07-008095-a
- Дата створення : 07.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24649576
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт фа...×-
Роботи з розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт фасаду Ліцею №80, бульв. Миколи Міхновського, 12-Б (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження) », ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2025-03-07-007974-a
- Дата створення : 07.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24649467
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з розроблення коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальни...×-
Роботи з розроблення коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт найпростішого укриття Гімназії № 134» за адресою: м. Київ, Печерський узвіз, 13-А. Коригування», ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2025-02-25-010368-a
- Дата створення : 25.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24538108
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт покрівель шк...×-
коригування проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт покрівель школи І-ІІІ ступенів № 5 Печерського району міста Києва вул. Тимірязівська (Садово-Ботанічна), 36 (підготовка об’єктів до опалювального сезону та заходи з енергозбереження). Коригування», ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2024-12-16-018462-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23703035
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт найпростішог...×-
Розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт найпростішого укриття та захисних споруд цивільного захисту спеціалізованої школи № 89 за адресою: вул. Рибальська, 4 у Печерському районі міста Києва. Коригування», ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2024-06-21-010796-a
- Дата створення : 21.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21904287
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт найпростішог...×-
Розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт найпростішого укриття та захисних споруд цивільного захисту спеціалізованої школи № 89 за адресою: вул. Рибальська, 4 у Печерському районі міста Києва. Коригування», ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
- ID: UA-2024-06-21-009694-a
- Дата створення : 21.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21903181
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування (Розробка робочого проекту під...×-
ДК 021:2015 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування (Розробка робочого проекту підвального нежитлового приміщення об’єкту Дитяча-юнацька спортивної школи № 1, за адресою:м. Київ, вул. Князів Острозьких, 39)
- ID: UA-2024-03-28-007411-a
- Дата створення : 28.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21150507
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування (Розробка робочого проекту п...×-
ДК 021:2015 71320000-7 «Послуги з інженерного проектування (Розробка робочого проекту приміщення 1-го поверху за адресою: вул. м. Київ, вул. Бойчука, 28, кв. 23)
- ID: UA-2024-03-28-007173-a
- Дата створення : 28.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21150293
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -