• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування “Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва»”

ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування “Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва»” згідно документації. Замовник самостійно визначає необхідні  технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства. Строк виконання робіт: 50 календарних днів з моменту підписання договору, . Експертний звіт на робочий проект Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва», реєстраційний номер EX01:0453-5472-7132-4867.

Торги відмінено

891 816.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 459.08 UAH
Номер: 2c0d89e24c0b42628fb5adebfbe1f1c5
Внутрішній номер закупівлі: 24947921
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-08-005519-a   
Замовник: Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Швець Олег Віталійович 380442535305 gospgrupa20@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 891 816.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.04.2025 11:58 - 20.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2025 11:58 - 23.04.2025 09:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 478e335f930240f9a0b1792cf005e296
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження: 09.04.2025 17:16 - 20.04.2025 00:00
Дата опублікування: 09.04.2025 17:16
Дата виконання: 20.04.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴891 816.00 ДК 021:2015 71320000-7 Послуги з інженерного проектування “Коригування проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу № 152 за адресою: вул. Михайла Бойчука, 3-А у Печерському районі міста Києва»”