-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі ангару (...×-
Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі ангару (літера Ж згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б
- ID: UA-2026-08-31-012964-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246135
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38169500ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі спортивн...×-
Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі будівлі спортивного комплексу (літера Б4-3 згідно технічного паспорту) аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136 Б
- ID: UA-2026-08-31-012963-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246134
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38169500ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації- ID: UA-2026-03-03-001290-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28474529
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38169500ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) по об'єкту: "Капіт...×-
Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) по об'єкту: "Капітальний ремонт покрівлі складу (літери И, Л, М, Н згідно технічного паспорту) Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136-Б"
- ID: UA-2025-10-01-012197-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26615462
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38169500ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) по об'єкту: "Капіт...×-
Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) по об'єкту: "Капітальний ремонт покрівлі будівлі зварювальної дільниці (літера Г1-2 згідно технічного паспорту) Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136-Б"
- ID: UA-2025-09-26-012813-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26576321
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38169500ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) по об'єкту: "Капіт...×-
Роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) по об'єкту: "Капітальний ремонт покрівлі будівлі ремонтних боксів (літери В-1, В-2 згідно технічного паспорту) Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 136-Б"
- ID: UA-2025-09-25-014968-a
- Дата створення : 25.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26562668
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38169500ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -