-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі створення КСЗІ в АС класу «1» 4 категорії (код закупівлі згідно з ДК 021-2015-7...×-
Послуги зі створення КСЗІ в АС класу «1» 4 категорії (код закупівлі згідно з ДК 021-2015-71340000-3 – Комплексні інженерні послуги)
- ID: UA-2023-03-17-010161-a
- Дата створення : 17.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17272629
Департамент транспортної інфраструктри виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37405284ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення, налаштування та науковий супровід функціонування інформаційно-аналітичної си...×-
Встановлення, налаштування та науковий супровід функціонування інформаційно-аналітичної системи моніторингу витрат на дорожні роботи («Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва», код 71310000-4 за ДК 021:2015»)
- ID: UA-2019-04-26-000383-b
- Дата створення : 26.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3290068
Департамент транспортної інфраструктри виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37405284ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення, налаштування та науковий супровід функціонування інформаційно-аналітичної си...×-
Встановлення, налаштування та науковий супровід функціонування інформаційно-аналітичної системи моніторингу витрат на дорожні роботи («Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва», код 71310000-4 за ДК 021:2015»)
- ID: UA-2019-04-26-000319-b
- Дата створення : 26.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3289731
Департамент транспортної інфраструктри виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37405284ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Роботи з коригування проектної документації по об'єкту «Капітальний ремонт будівлі на...×-
Роботи з коригування проектної документації по об'єкту «Капітальний ремонт будівлі на вул. Леонтовича, 6 у Шевченківському районі міста Києва»
- ID: UA-2018-09-04-001350-b
- Дата створення : 04.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2454513
Департамент транспортної інфраструктри виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37405284ДК 021:2015: 71300000-1 Інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Роботи з коригування проектної документації по об'єкту «Капітальний ремонт будівлі на...×-
Роботи з коригування проектної документації по об'єкту «Капітальний ремонт будівлі на вул. Леонтовича, 6 у Шевченківському районі міста Києва»
- ID: UA-2018-07-24-001033-c
- Дата створення : 24.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2264244
Департамент транспортної інфраструктри виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37405284ДК 021:2015: 71300000-1 Інженерні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Роботи з коригування проектної документації по об'єкту «Капітальний ремонт будівлі на...×-
Роботи з коригування проектної документації по об'єкту «Капітальний ремонт будівлі на вул. Леонтовича, 6 у Шевченківському районі міста Києва»
- ID: UA-2018-02-16-001829-a
- Дата створення : 16.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1789013
Департамент транспортної інфраструктри виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37405284ДК 021:2015: 71300000-1 Інженерні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Розробка Концепції інтегрованого розвитку транспортної інфраструктури «План сталої міської...×-
Розробка Концепції інтегрованого розвитку транспортної інфраструктури «План сталої міської мобільності м. Києва»
- ID: UA-2017-03-17-000297-b
- Дата створення : 17.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 776645
Департамент транспортної інфраструктри виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37405284ДК 021:2015: 71330000-0 Інженерні послуги різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Роботи пов'язані зі створенням проектної документації по об'єкту «Капітальний ре...×-
Роботи пов'язані зі створенням проектної документації по об'єкту «Капітальний ремонт будівлі на вул. Леонтовича, 6 у Шевченківському районі міста Києва»
- ID: UA-2016-10-11-000277-b
- Дата створення : 11.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 262214
Департамент транспортної інфраструктри виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37405284ДК 021:2015: 71300000-1 Інженерні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектні роботи по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі на вул. Леонтовича, 6 у Шевченківсь...×-
Проектні роботи по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі на вул. Леонтовича, 6 у Шевченківському районі міста Києва»
- ID: UA-2016-11-01-000104-c
- Дата створення : 01.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 12540
Департамент транспортної інфраструктри виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 37405284ДК 021:2015: 71300000-1 Інженерні послугиАктивна -