-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Роботи з коригування проектної документації по об'єкту «Капітальний ремонт будівлі на вул. Леонтовича, 6 у Шевченківському районі міста Києва»
Тендер Prozorro UA-2018-07-24-001033-c
Торги відмінено
823 193.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 115.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 115.97 UAH
Номер:
b6c32f004ed34089a8d648714fb0a06e
Внутрішній номер закупівлі:
2264244
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-24-001033-c
Замовник:
Департамент транспортної інфраструктри виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
37405284
-
Адреса:
01030, Україна, Київ, Київ, вул. Леонтовича, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альперович Людмила Миколаївна 380442026305 l.alperovych@kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71300000-1 Інженерні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
823 193.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 115.97 UAH
Період уточнення:
24.07.2018 15:20 - 29.07.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2018 15:20 - 08.08.2018 16:00
Аукціон:
09.08.2018 14:01 - 09.08.2018 14:34
Період кваліфікації:
з 09.08.2018 14:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роботи з коригування проектної документації по об'єкту «Капітальний ремонт будівлі на вул. Леонтовича, 6 у Шевченківському районі міста Києва»
×
-
Спеціальні норми та інше:
000 Спеціальні норми та інше
Кількість
1 роботи
Період постачання
27.08.2018 - 26.10.2018
Інформація про скасування
Номер:
851da29e3b2c4e74b46888f5a927b6ba
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відповідно до статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
10.08.2018 15:54
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40646167
-
Контактна особа:
Дмитро Осєчков +380503106434 bazis77project@ukr.net
-
Адреса:
01103, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КІКВІДЗЕ, будинок 3, офіс 9
Початкова пропозиція
582 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
531 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
17
Скарги
0
ПП "Сабі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31943632
-
Контактна особа:
Иршат Равильйовичь +380680651514,+380999767729 sabi123@ukr.net
-
Адреса:
01021, Україна, Київ, м. Київ, вул. Кловський узвіз, буд.4
Початкова пропозиція
708 888.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
531 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
27
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ ТІ ТЕХНОЛОДЖІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40785229
-
Контактна особа:
Суярко Наталія Михайлівна 380989272642, 380989272642 ittg_407@ukr.net
-
Адреса:
02089, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ РАДИСТІВ, буд. 64
Початкова пропозиція
810 787.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
532 638.17 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
6
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОУХАУ КОМПАНІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40675601
-
Контактна особа:
Петроченко Вадим Петрович 380504474844, 380504474844 noyxay_com@ukr.net
-
Адреса:
03119, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ВІЛЬЯМСА, будинок 9, корпус 2, квартира 114
Початкова пропозиція
804 324.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
796 092.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
4
Скарги
0