-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Виготовлення...×-
ДК 021:2015 код 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Виготовлення проектно-кошторисної документації в частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі на об’єктах КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР) Лот № 1 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Новгородська,28 А., м. Запоріжжя»; (ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат) Лот № 2 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у поліклінічному відділенні № 2 КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Л. Жаботинського, 32, м. Запоріжжя»; ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)
- ID: UA-2021-06-24-004635-c
- Дата створення : 24.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10470034
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ № 5" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498789ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Виготовлення...×-
ДК 021:2015 код 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Виготовлення проектно-кошторисної документації в частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі на об’єктах КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР) Лот № 1 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Новгородська,28 А., м. Запоріжжя»; (ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат) Лот № 2 - виготовлення проектно-кошторисної документації у частині дотримання вимог пожежної безпеки (системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення та евакуації людей при пожежі) у поліклінічному відділенні № 2 КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР за адресою: вул. Л. Жаботинського, 32, м. Запоріжжя»; ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)
- ID: UA-2021-05-20-005401-c
- Дата створення : 20.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9973779
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ № 5" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498789ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Виготовлення проектно-кошторисної документації: «Капітальний ремонт частини приміщень рент...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації: «Капітальний ремонт частини приміщень рентгенологічного відділення КНП «Міська дитяча лікарня № 5» ЗМР для організації кабінетів МРТ, КТ» (за адресою: вул.Новгородська,28 А., м. Запоріжжя, ДСТУ Б.Д.1.1-1.2013 «Правила визначення вартості будівництва»; ДК 021:2015 код 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги; ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)
- ID: UA-2021-03-29-003664-b
- Дата створення : 29.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9280018
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ № 5" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498789ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування проектно-кошторисної документації: «Комунальна установа «Запорізька міська баг...×-
Коригування проектно-кошторисної документації: «Комунальна установа «Запорізька міська багатопрофільна дитяча лікарня № 5» діагностичне інфекційно-боксоване відділення – реконструкція» (за адресою: вул.Новгородська,28 А., м. Запоріжжя, ДСТУ Б.Д.1.1-1.2013 «Правила визначення вартості будівництва»; ДК 021:2015 код 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги; ДК 021:2015 код 71242000-6 Підготовка проектів та ескізів, оцінювання витрат)
- ID: UA-2021-02-05-006338-b
- Дата створення : 05.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8479401
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ № 5" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498789ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -